مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در حاشیه مراسم درختکاری عنوان کرد؛

توسعه ۷۰ هکتاری فضای سبز در اطراف سایت کارخانه آهن اسفنجی

در راستای توسعه متوازن و هم زمان زیرساخت های جانبی در کنار بخش صنعت، ۷۰ هکتار فضای سبز در حاشیه سایت کارخانه آهن اسفنجی شهرستان بافق ایجاد می شود.

توسعه ۷۰ هکتاری فضای سبز در اطراف سایت کارخانه آهن اسفنجی
صفحه اقتصاد -

در آیین کاشت نهال در هفته درختکاری و منابع طبیعی ، مجتبی حمیدیان، مدیرعامل شرکت به همراه ابوالقاسم دهقان، فرماندار شهرستان بافق، سرهنگ "شهرام طولابی نژاد" فرمانده نیروی انتظامی و تعدادی از نمایندگان شورای شهر و جمعی از مدیران و معاونان شرکت سنگ آهن مرکزی ایران با حضور در سایت کارخانه آهن اسفنجی به غرس نهال پرداختند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، در این مراسم حمیدیان، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران گفت:کاشت نهال نماد رویش، امیدواری و نگاه مثبت به آینده است به همین منظور مراسم درختکاری را در سایت کارخانه آهن اسفنجی بافق که نویدبخش آینده روشن در حوزه صنعت برای این منطقه است برگزار کردیم.

وی با بیان اینکه یکی از سیاست های شرکت پیشبرد همزمان زیرساخت های مختلف در کنار فعالیت های صنعتی است افزود: امسال مراسم کاشت نهال را در کارخانه آهن اسفنجی انجام دادیم تا وقتی این پروژه بزرگ توسعه ای به ثمر نشست فضای سبز اطراف آن نیز تکمیل شده باشد.

حمیدیان با اشاره به اینکه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران میراث دار یک فضای سبز بزرگ در منطقه است گفت: مجموع اراضی فضای سبز شرکت بیش از ۳۰۰ هکتار است.

وی در خصوص انجام تعهدات شرکت در حوزه توسعه فضای سبز اظهار کرد: تاکنون ۱۰۰ درصد تعهدات قبلی انجام شده و با تعریف سرفصل های جدید در این حوزه به زودی فازهای توسعه ای بیشتری در حوزه فضای سبز اجرا می شود.

حمیدیان خاطرنشان کرد: طبق برنامه ریزی ها، سال آینده نیز در هفته درختکاری و منابع طبیعی، توسعه فضای سبز را در یک سایت جدید صنعتی دنبال خواهیم کرد .

قدردانی اداره منابع طبیعی بافق از نگاه محیط زیستی شرکت سنگ آهن

محبوبه معتمدنیا رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق نیز در این مراسم با بیان اینکه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران به عنوان بزرگترین معدن استان همکاری بسیار خوبی با منابع طبیعی داشته است گفت: این شرکت سالانه کمک قابل توجهی در توسعه فضای سبز و حفظ منابع طبیعی انجام می دهد.

وی با بیان اینکه حدود یک سوم شهرستان بافق جزو اراضی بیابانی است افزود: آبیاری نوین ، ایجاد دسترسی به مراتع و راه های روستایی ، احداث و توسعه پارک بیشه در به مساحت ۳۰ هکتار و اجرای فازهای بعدی آن، توزیع نهال مثمر در بین مردم به صورت رایگان و ... از جمله اقدامات خوبی است که به همت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران انجام شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان