برگزاری سومین نشست شورای هماهنگی حقوقی شرکت های تابعه ایدرو به میزبانی (مگفا)

با حضور عضو هیات عامل و مدیرکل دفتر مرکزی حقوقی ایدرو سومین نشست شورای هماهنگی حقوقی شرکت های تابعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به میزبانی مرکز گسترش فناوری اطلاعات(مگفا) برگزار شد.

برگزاری سومین نشست شورای هماهنگی حقوقی شرکت های تابعه ایدرو به میزبانی (مگفا)
صفحه اقتصاد -

مدیرکل دفتر مرکزی حقوقی  ایدرو در این نشست  ضمن  بررسی مصوبات جلسات گذشته گفت: به دلیل بررسی مشکلات حقوقی ادارات، تاکنون سه تور حقوقی در محل شرکت های تابعه برگزار شده است.

ساعد شهسوار در ادامه با اشاره به اهمیت و جایگاه واحد حقوقی شرکت ها  و توجه مدیران عامل به این حوزه، گفت: آن چیزی که می تواند به مدیران حقوقی جایگاه ویژه ای دهد، این است آنان  باید بتوانند  مشورت  لازم را  به جهت  پیشگیری از دعاوی آینده  ارائه نمایند. شهسوار با تاکید براینکه رویکرد مدیران ارشد نسبت به واحد حقوقی بسیار مهم است، گفت: برگزاری این نشست ها در جهت هم افزایی و استفاده از افراد شایسته است، لذا در این رابطه باید مشکلات حقوقی شرکت ها را جدی تر پیگیری کرده و فراتر از واحد حقوقی به آنها رسیدگی کنیم.

همچنین حسین مهویدی مدیر عامل مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) در این نشست گفت: از ابتدای حضور در مگفا تلاش کرده ایم تا با ساختاری قوی در حوزه حقوقی فعالیت نموده و طی سه سال گذشته نیز اقدامات مهمی از جمله ایجاد زیر ساخت های لازم و تدوین دستورالعمل ها و آیین نامه های مرتبط را اجرا نموده ایم.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان