افتتاح ۱۷ پروژه در شهرک پردیس جم با حضور مدیر عامل پازارگاد

آیین رونمایی و افتتاح ۱۷ پروژه در شهرک پردیس جم به ارزش یک هزار میلیارد ریال همزمان با آغاز دهه فجر و با حضور مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد، فرماندار شهرستان جم، فرمانده سپاه، مسئولان محلی و مدیران شهرک پردیس جم برگزار شد.

افتتاح ۱۷ پروژه در شهرک پردیس جم با حضور مدیر عامل پازارگاد
صفحه اقتصاد -

دکتر محمد شیخان، در این مراسم ضمن گرامیداشت دهه فجر و تقدیم درود به پیشگاه امام راحل، رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدای انقلاب گفت: «انقلاب اسلامی، نقطه آغازی بر پیشرفت کشور در عرصه‌های گوناگون محسوب می‌شود و ما بر محور حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و در پاسداشت خون شهدای انقلاب و دفاع مقدس و تحت زعامت مقام معظم رهبری، با تمام توان برای اعتلای نام ایران اسلامی و سربلندی کشور عزیزمان قدم بر خواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد؛ مدیر عامل شرکت پازارگاد ضمن تشریح فرایند اجرای پروژه‌های عمرانی شهرک پردیس تاکید کرد: صنعت پتروشیمی که تا پیش از شکل گیری جمهوری اسلامی و قبل از انقلاب در ۶ مجتمع پتروشیمی خلاصه می‌شد، امروز به برکت انقلاب اسلامی، با قریب به ۷۵ مجتمع پتروشیمی فعال و ده‌ها طرح در دست اقدام در توسعه اقتصادی کشور نقش آفرین است و شرکت پازارگاد از سوی هلدینگ خلیج فارس، به عنوان پشتیبان صنعت پتروشیمی در پایتخت انرژی کشور در مسیر فراهم آوردن شرایط برای کمک به رونق و رشد تولید در این صنعت گام بر می‌دارد.

وی تصریح کرد: پروژه‌های به بهره برداری رسیده در دهه فجر امسال در مسیر تامین رفاه و آسایش خانواده‌های کارکنان پتروشیمی و جامعه محلی به سرانجام رسیده است.

گفتنی است بهره برداری از ۱۷ پروژه شامل طرح ‌های عمرانی، انتقال برق، خدمات تخصصی بهداشتی و درمانی و خدمات شهری در شهرک پردیس جم از جمله طرح ‌هایی بودند که همزمان با آغاز دهه مبارک فجر افتتاح شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان

    آخرین اخبار

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان