آخرین اخبار

السلام علیک یا امام رئوف (ع)؛

پایان طرح خادمی حرم مطهر رضوی اعلام شد

خادم شدن در بارگاه و صحن و سرای امام رضا (ع) آرزوی دیرینه تمام مشتاقان ایشان است. ۸۲ شب طرح دلدادگی و خادمی تمام شد، پاهای ما در راه بازگشت است لیکن قلب های ما حیران از صحنی به صحن دیگر می رود.

پایان طرح خادمی حرم مطهر رضوی اعلام شد
صفحه اقتصاد -

رضا جان! رئوف بودن تان بر ما فولادمردان خوزستانی بار دیگر محرز گردید که ۸۲ شب ما را مهمان کردید. جمعیتی با تنوع قومیتی، شخصیتی، روحی، اعتقادی و فرهنگی … همگی تحت لوای حضرتتان یکرنگ شدند و «ای صفای قلب زارم  هر چه دارم از تو دارم» را زمزمه کرده و دل بی قرار هر زائری را به پنجره فولادتان متصل کردند.

محمد جامعی مدیر روابط عمومی به خبرنگار ما گفت: این طرح عنایت امام رضا (ع) را شامل حال حدود ۸۰۰ تَن از کارکنان ولایی شرکت فولاد خوزستان نمود که قطعا این طرح معنوی و نورانی مسیر زندگی این عزیزان را متحول و منور کرده است.

جامعی افزود: در طول طرح پر برکت خادمی حرم رضوی همکاران مشاهدات و عنایات ویژه ای را تجربه کردند و روابط عمومی در نظر دارد کلیه این کرامات را جمع آوری و مستند سازی نماید، لذا از کلیه همکاران درخواست می کنیم کلیه مشاهدات خود را به واحد روابط عمومی اعلام نماید.

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان طی جلسه رسمی با حضور مقامات مربوطه از آستان قدس رضوی ضمن اعلام رسمی پایان برنامه خادمی در سال جاری از حسن تعامل و همکاری قسمت های گوناگون آستان قدس و شرکت فولاد خوزستان برای اجرای این برنامه بی سابقه و بی نظیر قدردانی نمود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما