رئیس دانشگاه آزاد اسلامی:

گل‌گهر در پیوند صنعت و دانشگاه اتفاقات خوبی رقم زده‌است

صفحه اقتصاد - دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور در جریان برگزاری رویداد ملی عصر امید و بازدید از غرفه شرکت گل‌گهر در این نمایشگاه در سیرجان گفت:

گل‌گهر در پیوند صنعت و دانشگاه اتفاقات خوبی رقم زده‌است

صفحه اقتصاد - دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور در جریان برگزاری رویداد ملی عصر امید و بازدید از غرفه شرکت گل‌گهر در این نمایشگاه در سیرجان گفت: مدیرعامل گل‌گهر با نگاهی ویژه، سبب‌ساز پیوند صنعت و دانشگاه شده‌اند و این مهم باعث شده تا مجموعه گل‌گهر با ارتقای ارتباط صنعت و دانشگاه، اتفاقات بزرگی در این حوزه رقم بزند.

وی افزود: گل گهر در تحقق رسالت اجتماعی خود در شهرستان سیرجان و استان فوق العاده عمل کرده و با انسجام و ایجاد همدلی به این نقطه رسیده است.

گفتنی است در آئین افتتاح این رویداد ملی به خاطر همکاری و تعامل سازنده با دانشگاه آزاد اسلامی، با اهدای لوح تقدیر از شرکت گل‌گهر تجلیل شد.

همچنین غرفه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در نمایشگاه و رویداد ملی عصر امید که از امروز تا ۱۱ خردادماه با حضور شرکت های دانش بنیان کشور و شرکت های معدنی و صنعتی شهرستان سیرجان و استان در محل پردیس دانشگاه ازاد اسلامی سیرجان دایر است، هر روز از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان می‌باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها