با حضور عضو هیات عامل ایمیدرو برگزار شد؛

معارفه وفایی فرد به عنوان مجری جدید "ایمینو"

به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، در این مراسم که با حضور امیر خرمی شاد، عضو هیات عامل و

معارفه وفایی فرد به عنوان مجری جدید "ایمینو"

مراسم تودیع و معارفه مجری مرکز نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی (ایمینو) امروز برگزار شد.

به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، در این مراسم که با حضور امیر خرمی شاد، عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو برگزار شد از زحمات حسین منصوری خدایی در مدت چندساله مدیریت بر این مجموعه قدردانی و مجید وفایی فرد به عنوان مجری جدید طرح ایجاد زیست بوم نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی (ایمینو) معرفی شد.

خرمی شاد در این مراسم ضمن تاکید بر اهمیت سرمایه های انسانی در سازمان ها بر لزوم به کارگیری و حفظ نیروهای خلاق و با استعداد در طرح ایجاد زیست بوم نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی تاکید کرد.

وی ضمن تقدیر از عملکرد مجری این طرح طی دو سال گذشته، ایده برگزاری رویدادهای "هم‌رسانی دایان" و نیز برگزاری تورهای فناورانه را از نقاط قوت عملکرد این طرح عنوان کرد.

حسین منصوری در این مراسم، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد طرح ایجاد زیست بوم نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی (ایمینو)از بدو تاسیس تاکنون، راه اندازی پرتال جامع ایمینو، برگزاری 5 رویداد هم رسانی دایان، حضور در 5 نمایشگاه تخصصی، برگزاری 30 دوره آموزشی حضوری و آنلاین، تورهای فناورانه و پذیرش و استقرار 13 استارتاپ در ایمینو را از جمله اقدامات صورت گرفته در این طرح عنوان کرد.

مجید وفایی فرد نیز در این مراسم، وجود پتانسیل های معدنی در ایران و نیز فارغ التحصیلان بخش معدن و رشته های مهندسی را فرصتی مناسب برای ایجاد نوآوری در بخش معدن و صنایع معدنی کشور دانست.

وی همچنین بر استفاده از ظرفیت مرکز تحقیقات مواد معدنی ایران در کمک به استارتاپ ها و ایجاد هم‌افزایی بین این مرکز و طرح ایجاد زیست بوم نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی تاکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان