رئیس سازمان برنامه و بودجه:

آخرین خبر از زمان ابلاغ قانون برنامه هفتم / لزوم پیگیری مستمر برای تحقق منابع بودجه

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بر لزوم پیگیری مستمر برای تحقق و وصول کامل منابع و درآمدهای بودجه ۱۴۰۳ تأکید کرد و گفت: قرار است قانون برنامه هفتم پیشرفت تا پایان هفته جاری ابلاغ شود.

آخرین خبر از زمان ابلاغ قانون برنامه هفتم / لزوم پیگیری مستمر برای تحقق منابع بودجه
صفحه اقتصاد -

از سازمان برنامه و بودجه، داود منظور، در جلسه شورای معاونان سازمان برنامه و بودجه، بر لزوم پیگیری مستمر برای تحقق و وصول کامل منابع و درآمدهای بودجه ۱۴۰۳ تاکید و اظهار کرد: معاونت‌ها و امور تخصصی سازمان باید ضمن پیگیری مستمر برای تحقق منابع بودجه، نظارت کامل و دقیقی نیز بر وصول درآمدها داشته باشند.

معاون رئیس‌جمهور افزود: ضرورت دارد برنامه تحقق منابع بودجه ۱۴۰۳ از سوی سازمان برنامه و بودجه با دستگاه‌های اجرایی توافق و مصوب شود تا دستگاه‌ها بتوانند برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند.

وی با بیان اینکه قرار است قانون برنامه هفتم پیشرفت تا پایان این هفته ابلاغ شود، افزود: آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و اسناد راهبردی برنامه هفتم پیشرفت باید ظرف موعد مقرر، تهیه، تصویب و ابلاغ شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با تشکیل ستاد تدوین آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های برنامه هفتم پیشرفت در سازمان برنامه و بودجه، این کار سرعت خواهد گرفت.

منظور ادامه داد: برای اجرای بهتر مأموریت‌ها و وظایف سازمان برنامه و بودجه کشور، امور آموزش به دو امور جداگانه تفکیک شد و از این پس، آقایان «رضا عوض‌پور» به عنوان رئیس امور آموزش و پرورش عمومی و فنی‌حرفه‌ای و «غلامرضا خواجه‌سروی»، به عنوان رئیس امور آموزش عالی، تحقیقات و فناوری، فعالیت خواهند کرد.

قانون برنامه هفتم تا پایان هفته ابلاغ می‌شود/ لزوم پیگیری مستمر برای تحقق منابع بودجه

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور همچنین آقای «علی رحمانی» را به عنوان سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قزوین منصوب کرد.

بر اساس این گزارش، جلسه شورای معاونان سازمان برنامه و بودجه که امروز (دوشنبه ۴ تیرماه) برگزار شد و در این جلسه گزارش‌های «وضعیت تحقق منابع در سه‌ماهه نخست سال ۱۴۰۳»، «وضعیت عملکرد تخصیص بودجه در سه‌ماهه نخست سال ۱۴۰۳»، «اقدامات انجام شده برای راه‌اندازی سامانه مبادله موافقت‌نامه‌ها»، «آخرین وضعیت آیین‌نامه‌های قانون بودجه ۱۴۰۳» و «آخرین وضعیت آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و اسناد راهبردی برنامه هفتم پیشرفت» از سوی معاونت‌های ذی‌ربط ارائه شد.

منبع: ایرنا
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد