واکنش استاندار سیستان و بلوچستان بعد از حمله تروریستی روز گذشته در سیب و سوران

استاندار سیستان و بلوچستان در واکنش به حمله تروریستی روز گذشته در این استان گفت: قطعا پیگیری موضوع تا شناسایی و برخورد قاطع با عاملان، مسببان و حامیان عوامل این حادثه تروریستی در دستور کار نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و دستگاه قضایی خواهد بود.

واکنش استاندار سیستان و بلوچستان بعد از حمله تروریستی روز گذشته در سیب و سوران
صفحه اقتصاد -

استاندار سیستان و بلوچستان به اقدام تروریستی در مسیر مهرستان- سیب و سوران واکنش نشان داد.

در پیام محمد کرمی آمده است:

اقدام تروریستی عصر روز سه شنبه در مسیر مهرستان - سیب و سوران و حمله به ۲ خودروی انتظامی که منجر به شهادت پنج تن از نیروهای جان بر کف فراجا شد، در ادامه‌ توطئه‌های ابتر دشمنان برای مقابله با پیشرفت منطقه و انتقام‌گیری از مردم ایران به خاطر حمایت همه‌جانبه از آرمان قدس شریف انجام شده است.

اینجانب ضمن محکومیت قاطعانه اقدام تروریستی مزدوران رژیم صهیونیستی و دشمنان مردم شیعه و اهل سنت، شهادت پنج نیروی جان بر کف انتظامی شهیدان "محسن کمالی دوست، اسماعیل بزی اله ری، کاظم ملائی، حسین سردشتی بیرجندی و بهزاد بارانی" را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، عموم ملت ایران به خصوص مردم شهیدپرور سیستان و بلوچستان و بویژه خانواده‌های داغدار شهدای بزرگوار تبریک و تسلیت می‌گویم.

همچنین ضمن تسلیت به نیروهای خدوم انتظامی قطعا پیگیری موضوع تا شناسایی و برخورد قاطع با عاملان، مسببان و حامیان عوامل این حادثه تروریستی در دستور کار نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و دستگاه قضایی خواهد بود.

در این درگیری محسن کمالی دوست، اسماعیل بزی الله ری ،کاظم ملائی، حسین سردشتی بیرجندی و بهزاد بارانی به شهادت رسیدند.

منبع: ايسنا
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان