زمان و مکان مراسم تشییع شهید زاهدی و همرزمانش در اصفهان

تشییع پیکر شهید زاهدی در اصفهان روز شنبه هفته آینده از فلکه بزرگمهر به سمت گلستان شهدای این شهر انجام خواهد شد

زمان و مکان مراسم تشییع شهید زاهدی و همرزمانش در اصفهان
صفحه اقتصاد -

محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، چهارشنبه پانزدهم فروردین ماه در جلسه ستاد بزرگداشت مراسم تشییع سرلشکر والامقام شهید زاهدی اظهار داشت: تشییع پیکر پاک شهید والامقام زاهدی در روز شنبه هجدهم فروردین ماه در اصفهان برگزار و ساعت تشییع پیکر مطهر شهید نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان افزود: مسیر تشییع را از میدان بزرگمهر تا گلستان شهدای اصفهان عنوان کرد و افزود: مسئولیت برنامه تشییع با سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) خواهد بود.

وی اضافه کرد: ‌اقامه نماز بر پیکر پاک شهید والامقام توسط مقام معظم رهبری در تهران انجام خواهد شد.

جان‌نثاری حضور و استقرار ایستگاه‌های تبلیغاتی در سراسر مسیر را ضروری دانست و بیان کرد: این ایستگاه‌ها با هماهنگی شورای تبلیغات اسلامی و هیئات مذهبی مستقر می‌شوند.

حضور استاندار اصفهان در منزل شهید والامقام سردار زاهدی

سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، سه‌شنبه چهاردهم فروردین ماه در دیدار با خانواده شهید والامقام سردار زاهدی سخنان خود را با قرائت آیه شریفه «مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا» آغاز کرد و ضمن تسلیت به خانواده این سردار شهید و مردم اصفهان، گفت: شهید والامقام زاهدی یکی از مصادیق این آیه شریفه بودند.

وی ادامه داد: این شهید سرافراز در طول عمر بابرکت خود که سراسر افتخار و مجاهدت است مسیری را طی کردند که گویا سالها در انتظار شهادت و ملحق شدن به دوستان و همرزمان شهیدشان بودند.

استاندار اصفهان با اشاره به سالها پایداری و ایستادگی این شهید والامقام بر مسیر و باور خود، اظهار کرد: اگر این مقام و فیض شهادت نبود چه چیزی می‌توانست پاسخگوی رشادت‌ها و دلیری‌های شهید زاهدی قرار بگیرد.

مرتضوی در پایان گفت: ان‌شاالله در مراسم تشییع ‌این شهید والامقام جلوه ای دیگر از پایداری و انسجام مردم در رابطه با مسائل قدس شریف را به دنیا مخابره خواهیم کرد.

برنامه تشییع شهید زاهدی و همرزمانش

منبع: تسنیم
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان