توسط استاد داریوش شم‌آبادی صورت گرفت ؛

برگزاری همایش اثبات علمی و عملی قدرت‌های ذهن

دومین همایش و کنفرانس خبری اثبات علمی و عملی قدرت‌های ذهنی توسط استاد داریوش شم‌آبادی ابداع کننده هنرهای فردی و ذهنی روز جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ در سرای محله سعادت آباد تهران با حضور خبرنگاران و جمعی از دنبال کنندگان این رشته برگزار شد.

برگزاری همایش اثبات علمی و عملی قدرت‌های ذهن
صفحه اقتصاد -

 در ابتدای این کنفرانس استاد داریوش شم‌آبادی نمونه‌ای از کارهای خود در زمینه قدرت ذهنی را به صورت عملی در حضور شرکت کنندگان در همایش ارائه کرد.

ابتدا با قدرت ذهن و هیپنوتیزم ظرف حدود ۱ تا ۲ دقیقه یکی از حاضرین را خشک نمود و بدن وی را بین دو میز با فاصله ۱۲۰ سانتی‌متر قرار داد و بدون اینکه تغییری در بدن وی صورت پذیرد روی سینه و شکم وی رفته و برای چند لحظه در آن نقطه ایستادند سپس مجدد وی را از حالت خشک شده به حالت عادی برگرداندند.

 

IMG_20240202_220136_140

در حرکت بعدی که در حضور خبرنگاران و چند ناظر مستقیماً صورت می‌پذیرفت استاد توسط پزشک معاینه شده که طبیعی بودن سلامت استاد مورد تایید قرار گرفت و سپس تمام لباس‌های ایشان مورد بازدید قرار گرفت که عاری از هرگونه شی باشد. پس از بازدید کامل، استاد در حضور همه با قدرت ذهن سه دستگاه موبایل مجهز به برنامه دریافت مغناطیس و ثبت انرژی را فعال کرده و عقربه‌های آنها را تا انتها برای ۴ بار متوالی تحت تاثیر قرار داده و فعال نمودند.

همچنین در حرکت بعدی استاد داریوش شم‌آبادی با نیروی ذهن و انرژی درونی عقربه‌های قطب‌نما را منحرف کرده و از حالت طبیعی خارج نمودند.

 

IMG_20240202_220138_389-1024x768

استاد داریوش شم آبادی در ادامه این مراسم در نشست خبری شرکت کرده و گفت: برخی از دوستان با نام ابرمرد از اینجانب نام می‌برند که باید تاکید کنند من خود را ابرمرد نمی‌دانم بلکه ابر مرد کسانی مثل شهدا و کسانی که برای این کشور جنگیدند هستند. به نظر من بالاترین قدرت بعد از خداوند متعال قدرت بخشندگی، مهربانی، گذشت، ایثار و فداکاری است.

وی ادامه داد: بحث قدرت ذهن منشأ علمی دارد و باید اول این را از خرافات جدا کنیم که خیلی مهم است، هدف من این است که آنها را از خرافات جدا کنم. متاسفانه برخی از مردم خرافاتی هستند و این موارد را به قدرت‌های ماورایی، شیطانی و غیره ربط می‌دهند. ما امروز در رابطه با قدرت ذهن و انرژی صحبت می‌کنیم و هیچ چیزی خارج از آن نیست. سعی می‌کنیم با تمرکز کردن روی هاله بدن و انرژی ذهن کار کنیم. و این امواج گاما را سعی می‌کنیم انتقال دهیم که علم به این انتقال، دسترسی پیدا نکرده است. البته علم می‌داند مغز انسان و ناخودآگاه انسان بسیار قوی است و دارای انرژی می‌باشد اما انتقال و استفاده از آن را تاکنون نمی‌داند و به آن نرسیده است. و ما آمده‌ایم به صورت علمی روی آن کار کنیم و در این مورد شفاف سازی کنیم و باید مردم ببینند و آگاه شوند.

ما نیز انتظاراتی که از مردم داریم این است که ما را حمایت کنند و البته باید بگویم از دولت هیچ انتظاری نداریم. من خیلی علاقمند بودم این سیستم را بصوزت دانشگاهی داشته باشیم و حتی روی کودکان کار کنیم که در زمان بزرگ شدن بتوانند به نیروهای درونی خود پی ببرند و در خودشناسی قوی شوند و بتوانند هر کدام فرد خوبی در جامعه باشند و در آینده جامعه‌ای با ابر انسان‌ها داشته باشیم.

شم‌آبادی افزود: تمام هدف من این است که به صورت علمی روی این مسئله کار کنیم حتی روی کودکان اوتیسمی نیز کار کردم که موفق هم بوده است، ولی برخی مشکلات در جامعه داریم اول اینکه مجوز درمان به من ندادند تمام سعی من این است که سطح علم مردم بالا برود و قوی‌تر باشند. به این صورت که از فیزیک فراری رو به جلو داشته باشیم و علم نوینی در کشور را برنامه‌ریزی کنیم.

وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار تجارت آوا در خصوص شروع کار و انگیزه ورود به قدرت ذهن و کاربردهای آن گفت: تقریبا بیش از ۱۰ سال است که به این قدرت پی برده‌ام و عامل آن فوت مادر و برادرم بود و طی دو سال در سکوت و تنهایی خود بودم و پس از آن سعی کردم از آن شرایط بیرون بیایم و خودم را رشد دهم و روی آن کار کنم در واقع منشا آن خلوت و سکوت ذهن، عشق و ایمان به خدا بود که توانست به من کمک کند.

وی ادامه داد: امروزه ما حدود ۱۰ هزار هنرجو داریم که حدود ۳۰۰۰ نفر آنها خارجی هستند که از طریق فضای مجازی با آنها در ارتباط هستم. و حتی اساتید امریکایی و اروپایی نیز دانشجوی ما هستند و نتایج خوبی نیز گرفته‌ایم.

از طرفی حدود ۸۰۰۰ نفر نیز دانشجو در رشته‌های مختلف در ایران داریم که پیشرفت خیلی خوبی داشته‌اند.

در مورد کاربردها نیز باید بگویم: کاربردهای که دارد یکی از آنها در زمینه پزشکی است، در زمان کرونا می‌توانستیم نتیجه سریع‌تر برسیم و حتی در بحث درمان یک سری از بیماری‌ها مثل سرطان نیز می‌تواند این علم کمک کننده باشد.

این علم فیزیک را به چالش کشیده و می‌تواند در فیزیک نیز کمک کننده باشد و حتی در بحث امنیتی نیز می‌توان از آن کمک گرفت. در اصل این علم یک شاخه از روانشناسی می‌تواند باشد و می‌شود روی آن کار کرد.

شم‌آبادی در خصوص ورود هنرجویان گفت: هنرجویان می‌توانند از طریق اپلیکیشن جذب شوند، ما حدود ۹ آموزش مبتدی را پیش بینی کردیم که می‌توانند ابتدا روی آنها کار کنند.

بحث اصلی این است که این علم مکمل معنویات و تمارین ذهن است یعنی هنرجو زمانی نتیجه بزرگ می‌گیرد که در خودشناسی نتیجه خوب گرفته باشد. خودشناسی به معنای اینکه یک انسان واقعی روی اخلاقیات کار کند انسانی دارای وجدان، عاطفه، عشق، محبت، مهربانی، گذشت بزرگ و ظرفیت درونی بزرگ باشد. که هر چقدر آنها را رشد دهد با کوچک‌ترین تمرین نتایجی با سرعت و حتی ۱۰۰ برابری سرعت دریافت می‌کند. البته دریافت این نتیجه در ابتدا نیازمند کلیدی است به نام باور که یک قدرت از نظر فیزیکی و متافیزیکی است و اگر باور داشته باشیم گویا نصف راه را طی کرده‌ایم و پرده‌ای از جلوی چشمانمان برداشته شده است و تازه به اول خطی رسیده‌ایم که علمی فراتر از فیزیک و دانش علم بشر وجود داشته و از آن جلوتر است که می‌شود روی آن کار کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان