فال روزانه فردا پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

در لغت، فال به‌معنیِ پیش‌بینی و پیش‌گوییِ آینده در زمینهٔ رویدادی خوب یا بد براساس دیده‌ها و شنیده‌هاست. چنان‌که کسی با دیدنِ زیبارویی یا در مواجهه با اتفاقِ ناگواری در هنگامِ صبح، پیش‌بینی می‌کند که روزِ خوب یا بدی خواهد داشت.

فال روزانه فردا پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

یکی از باورهای کهن و عمومیِ ایرانیان، فالِ نیک یا بد زدن با دست‌آویزی به رویدادها و اشیاء گوناگون بوده‌است. استخاره یا همان تفأل به قرآن نیز یکی از مرسوم‌ترین روش‌های تفأل است که پس از ظهورِ اسلام رایج شد و پس از آن نیز به دیگر آثارِ ادبی که تصور می‌شد نویسنده‌اش «بهره‌ای از کلام حق» دارد، گسترش یافت. حتی بعضی از علمای اسلام با استناد به گفتهٔ بعضی از یارانِ محمد دربارهٔ علاقه‌اش به تفأل، فال زدن به قرآن را مجاز شمرده‌اند. 

فال روزانه فردا متولدین فروردین

از افراد باتجربه و دنیادیده کمک بگیر. فکرهای جالبی به سراغت می‌آید. برای مدتی به طبیعت رو می‌آوری. سعی کن گل و گیاه به منزلت بیاوری، زیرا انرژی‌های مثبتی از گیاهان دریافت می‌کنی.

فال روزانه فردا متولدین اردیبهشت

به پزشک مراجعه کن تا خیالت راحت شود. فکر تغییر شغل به سراغت می‌آید. محیط کاری‌ات را دوست داشته باش. مطمئن باش به زودی جو دوستانه‌ای برقرار می‌شود.

فال روزانه فردا متولدین خرداد

هر کسی دشمنی دارد، سعی کن دشمنانت را دوست خود کنی. خندیدن راه خوبی برای سبک شدن است، پس بخند. این‌قدر به فکر بلا و حادثه نباش و صدقه بده.

فال روزانه فردا متولدین تیر

از این‌که دیگران ارزش واقعی‌ات را نمی‌دانند ناراحت نباش. ارزش‌های واقعی خود را که همان محبت، از خودگذشتگی و کمک کردن است، حفظ کن. به قول معروف تو نیکی می‌کن و در دجله انداز/ که ایزد در بیابانت دهد باز.

فال روزانه فردا متولدین مرداد

خائن بالاخره رسوا می‌شود و پاکی تو بر همگان آشکار می‌گردد. از ضرری که کرده‌ای ناراحت نباش، اینها همه امتحان الهی است. به خدا توکل داشته باش. نتیجه تلاش و کوشش خود را به زودی خواهی دید.

فال روزانه فردا متولدین شهریور

از موفقیتت دیگران نیز بهره‌مند می‌شوند. به زودی خبر خوشی دریافت خواهی کرد. در معامله‌ای سود فراوان به دست می‌آوری. به همه نمی‌شود اعتماد کرد.

فال روزانه فردا متولدین مهر

حافظه‌ات خوب است، سعی کن با مطالعه آن را بیشتر تقویت کنی. زندگی باید پویا باشد. هر روزت را با امید به خداوند مهربان شروع کن. فرزندان شایسته و باایمانی خواهی داشت. به زودی اتفاقات جالبی برایت می‌افتد.

فال روزانه فردا متولدین آبان

مال حرام خیر و برکت را از زندگی می‌برد. پرخاشگری سودی نخواهد داشت. اتفاقات مالی خوب در حال رخ دادن است. دو سند به زودی امضا می‌شود. صبر داشته باش هر چیز به زمان خودش به وجود می‌آید.

فال روزانه فردا متولدین آذر

باید برای کسی هدیه‌ای بخری، دست و دلبازی بیشتری به خرج بده. یک تلفن از راه دور باعث شادی‌ات می‌شود. بر خداوند توکل داشته باش. گره‌های زندگی‌ات معجزه‌وار باز می‌‌شود.

فال روزانه فردا متولدین دی

در کاری که می‌خواهی شروع کنی موفقیت صددرصد با توست. هر کسی دیدگاه‌ خودش را دارد که شاید با دیدگاه تو فرق داشته باشد، اجازه بده هر کسی در هر مقام و سن و شرایطی، نظرش را بگوید با این کار ارزش خودت بیشتر می‌شود.

فال روزانه فردا متولدین بهمن

معامله و تجارت برایت سودآور است. در دکوراسیون و وسایل منزل تغییر ایجاد می‌کنی. در مورد خرید اشیای اضافی دقت کن که زیاده‌روی نکنی.

فال روزانه فردا متولدین اسفند

حواست به رقیبان باشد. قهر تبدیل به آشتی می‌شود. دشمنی‌ها از بین می‌رود و دوستی جای آن را می‌گیرد. اتفاقات را که منتظرش بودی رخ می‌دهد. به مقام بالایی دست می‌یابی.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان