آخرین وضعیت جاده های مازندران امروز یکشنبه ۲۷ اسفند ماه ۱۴۰۲ | هشدار

هواشناسی با اشاره به عبور موج متناوب بارشی، نسبت به کاهش دید، لغزندگی سطح جاده ها و خطر ریزش سنگ در محورهای کوهستانی مازندران هشدار داد.

آخرین وضعیت جاده های مازندران امروز یکشنبه ۲۷ اسفند ماه ۱۴۰۲ | هشدار
صفحه اقتصاد -

براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیـش یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی امروز مازندران نیمه ابری تا ابری و در ارتفاعات صاف تا نیمه ابری، روز دوشنبه نیمه ابری و از اواخر روز با افزایش ابر، وزش باد و در ارتفاعات نیمه غربی با بارش باران و برف و در روز سه‌شنبه نیز در نیمه غربی ابری همراه با کاهش دما، بارش پراکنده باران، در ارتفاعات مه‌آلود با بارش باران و برف و وزش باد و در مناطق مرکزی و شرقی استان نیز نیمه ابری گاهی با افزایش ابر همراه خواهد بود.

آسمان مازندران از شامگاه سه شنبه تا روز چهارشنبه ابری همراه با بارندگی، در ارتفاعات مه‌آلود با بارش برف، وزش باد به نسبت شدید و کاهش دما و در روزهای پنجشنبه و جمعه نیز صاف تا نیمه ابری گاهی با افزایش ابر و در مناطق غربی با احتمال بارش خفیف و پراکنده باران پیش بینی شده است.

داده های دریافتی از ایستگاه های هواشناسی نشان می دهد که کیاسر با ثبت دمای ۲۱.۸ و بلده با ۱۲.۸ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرم ترین و خنک ترین مناطق مازندران در طی ۲۴ ساعت گذشته بودند.

دمای هوای شهر ساری مرکز مازندران نیز امروز در گرم ترین ساعت به ۱۶ درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد که میزان در مقایسه با روز گذشته سه درجه کاهش نشان می دهد.

منبع: ایرنا
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان