صفحه اقتصاد بررسی می کند:

حمیدرضا سلیمانیان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی کیست؟

توضیحاتی درباره سوابق و مسئولیت های حمیدرضا سلیمانیان ، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی در صفحه اقتصاد منتشر شد!

حمیدرضا سلیمانیان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی کیست؟

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره سوابق و مسئولیت های حمیدرضا سلیمانیان ، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. رستم قاسمی ، وزیر راه و شهرسازی در حکمی حمیدرضا سلیمانیان را به سمت سرپرستی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی منصوب کرد.

لازم به بیان است پیش از این، نعمت‌ الله ترکی عهده دار معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی بود.

در حکم وزیر راه و شهرسازی خطاب به حمیدرضا سلیمانیان اینچنین آمده است؛

با توجه به تعهد، تخصص، تجربه و سوابق ارزنده مدیریتی جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی منصوب می‌ شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال در اجرای سیاست‌ های دولت مردمی و وزارت متبوع و استفاده از تمامی ظرفیت‌ ها و استعداد‌های بالقوه در اجرای مامویت های محوله اهتمام ویژه داشته باشید.

درباره حمیدرضا سلیمانیان بد نیست بدانید وی در تیر ماه سال 1398 شمسی از سوی محمد اسلامی ، وزیر وقت راه و شهرسازی به‌ سمت مدیرکل حقوقی وزارت راه و شهرسازی و نماینده وزیر راه و شهرسازی در شورای حفظ حقوق بیت‌ المال در اراضی و منابع طبیعی و حقوق عامه منصوب شده بود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان