حضور فعال سایپایدک در بیست و سومین نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته مشهد

سایپایدک در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته مشهد پذیرای بازدیدکنندگان بود.

حضور فعال سایپایدک در بیست و سومین نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته مشهد
صفحه اقتصاد -

سازمان خدمات پس از فروش سایپا با سه شرکت زیرمجموعه خود شامل همراه خودرو، سنان شیمی و سایپاخزر، با هدف معرفی توانمندی‌ها و آخرین دستاوردهای خود در حوزه خدمات پس از فروش، ارائه انواع قطعات یدکی و روانکار با بسته بندی سایپا، شناسایی تامین کنندگان جدید، همکاری با شرکای تجاری، معرفی انواع روش‌های فروش قطعات یدکی با رویکرد توسعه بازار، ارتقاء شبکه فروش با جذب عاملیت‌های مجاز جدید، معرفی بسته های خدمات گارانتی خودرو، خدمات آپشن و معرفی انواع روش های استعلام و تشخیص اصالت قطعه در این نمایشگاه شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی سایپایدک، در اولین روز برگزاری این نمایشگاه دکتر آقامحمدی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر اکبری تالارپشتی، رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، مهندس تیموری مدیرعامل گروه سایپا و مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا از غرفه سایپایدک بازدید کردند.

همچنین در این نمایشگاه، سازمان خدمات پس از فروش سایپا به معرفی بسته خدمات گارانتی خودرو و اطلاع رسانی درخصوص مزیت، تسهیلات و خدمات قابل ارائه کارت نارنجی و نحوه خرید آن پرداخت.

از آنجا که هدف اصلی سایپایدک حرکت در مسیر ارائه خدمات مطلوب و افزایش سطح رضایت مشتریان است، مدیریت امور مشتریان سایپایدک با هدف توسعه دانش مشتری در حوزه خدمات پس از فروش و تعامل با مشتریان در این نمایشگاه حضور داشت.

بیست و سومین نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته مشهد از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار و غرفه سایپایدک پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان به این صنعت بود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما