تقدیر مخابرات استان خراسان شمالی از خدمات شعبه بجنورد بیمه دانا

مدیر منطقه مخابرات استان خراسان شمالی از خدمات ارائه شده از سوی بیمه دانا به همکاران خود تقدیر و تشکر کرد.

تقدیر مخابرات استان خراسان شمالی از خدمات شعبه بجنورد بیمه دانا
صفحه اقتصاد -

در نشستی که روز سه‌شنبه نهم آبان‌ماه جاری بین رسول علی‌اصغرپور مدیرمنطقه مخابرات استان خراسان شمالی و سایر مدیران ارشد این شرکت با احمد فیضی رهورد رئیس شعبه بجنورد بیمه دانا، رویا رجب پورمسوول دایره اشخاص و مریم یگانه‌پرست نماینده مجری قرارداد این شعبه برگزار شد، بیمه دانا به عنوان شرکتی با مزیت‌های ویژه و رقابتی در صنعت بیمه معرفی و بر بهبود روابط دوجانبه تاکید شد.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه دانا، در این جلسه، علی‌اصغرپور ضمن تشکر از خدمات شرکت بیمه دانا به بیمه‌گذاران از گذشته تاکنون، اظهار داشت که خوشبختانه این شرکت دارای مزیت‌های خاصی است که در صنعت بیمه موجب استقبال بیمه‌گذاران از خدمات آن می‌شود.

وی همچنین با توجه به خدمات ارائه شده توسط این شرکت، در جهت تجمیع امور بیمه‌ای نزد بیمه دانا  و انجام اقدامات لازم، قول مساعد داد.

در این جلسه، احمد فیضی رهورد رئیس شعبه بجنورد بیمه دانا نیز طی سخنانی، ضمن ابراز خرسندی از عقد قرارداد با شرکت مخابرات، به ارائه آمار و عملکردِ قرارداد مخابرات و نحوه خدمت‌رسانی شعبه بجنورد به بیمه‌شدگان شرکت مذکور در سطح استان و نحوه استفاده از مراکز درمانی طرف قرارداد اقدام کرد.

وی همچنین در خصوص رفع موانع خدمت‌رسانی نیز مطالبی را عنوان و ضمن پاسخگویی به پرسش‌های مدیران ارشد منطقه مخابرات در این نشست، ابراز امیدواری کرد: با پرداخت به موقع حق بیمه‌ها، امکان خدمت‌رسانی شایسته به کارکنان شریف این شرکت با سرعت بیشتر فراهم شود. 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان