رییس هیات مدیره بیمه میهن تاکید کرد:

بیمه میهن به یک شرکت برند در صنعت بیمه کشور تبدیل خواهد شد

رییس هیات مدیره بیمه میهن از ارائه برنامه‌های فناورانه توسط این شرکت و تبدیل شدن این شرکت به یک برند خوب در بازار صنعت بیمه خبر داد.

بیمه میهن به یک شرکت برند در صنعت بیمه کشور تبدیل خواهد شد
صفحه اقتصاد -

مهدی محمودی آذر، در حاشیه نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی که در کیش در حال برگزاری است، در یک پنل تخصصی که روز دوشنبه ۱۶ آبان برگزار شد، با اشاره به فعالیت‌های شرکت بیمه میهن در دوره جدید مدیریتی گفت: مصمم هستیم در آینده‌ای نزدیک به یکی از شرکت‌های دیجیتال و فناور محور تبدیل بشیم و به فعالیت‌های کم و محدود قانع نخواهیم شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی صفحه اقتصاد به کیش، وی با اشاره به ان که بیمه میهن با تکیه بر پرتفوی سهامدار در گذشته عمده اداره می‌شد تصریح کرد: اما اکنون سهامدار جدید ظرفیت‌های بالقوه‌ای رو ارائه کرده است که به زودی شاهد آثار و برکات آن در صنعت بیمه کشور خواهیم بود.

رییس هیات مدیره بیمه میهن یادآور شد: پرتفوی سهامدار عمده، یک قدرت خوبی برای ادامه فعالیت به شمار می‌رود و از اینرو برنامه‌های مناسب و رو به رشدی در دستور کار شرکت قرار گرفته است.

photo7633131269

وی با تاکید بر آن که قصد داریم از تجارب دیگر شرکت‌ها نیز در راستای بهینه سازی فعالیت‌های خود استفاده کنیم یادآور شد: باید از ظرفیت‌های مردمی استفاده کنیم تا کم تر دچار چالش شویم. رقبایی در این صنعت داریم اما با نگاه چالشی به آن‌ها نگاه نمی‌کنیم.

محمودی آذر تاکید کرد: به هیچ وجه قصد تخریب سایر رقبا را نداریم بلکه توانمندی‌های خودمان را ارائه خواهیم کرد به طوری که بیمه میهن در آینده‌ای نزدیک به عنوان یک شرکت توانمند با رویکردهای فناورانه محصولات خود را به بازار عرضه خواهد کرد.

وی یادآور شد: بیمه میهن با رویکرد جدید و مبتنی بر استفاده از فن آوری روز دنیا مصمم است تا به یکی از شرکت های خوب در صنعت بیمه تبدیل شود و به همین دلیل از اجرای برنامه ها و سیاست های مدیرعامل این شرکت حمایت همه جانبه خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما