همه چیز درباره عرضه اولیه خنور + این عرضه اولیه خواهان زیاد دارد

در این خبر به همه چیز درباره عرضه اولیه خنور شرکت نور ایستا پلاستیک پرداخته شده است.

همه چیز درباره عرضه اولیه خنور + این عرضه اولیه خواهان زیاد دارد
صفحه اقتصاد -

سومین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه با عرضه اولیه ۵ درصد سهام نور ایستا پلاستیک طی دو مرحله به روش ترکیبی، دوشنبه(۱۸ تیر) در فرابورس انجام می‌شود.

تعداد 50 میلیون سهم معادل 5 درصد سهام "خنور" در حالی دوشنبه هفته آینده(18تیر) در فرابورس ایران عرضه اولیه خواهد شد که در دو مرحله با قیمت ارزش گذاری 19015 ریالی در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه می شود که در مرحله اول 20 میلیون سهم معادل 2 درصد با حداکثر سهمیه 250 هزار سهمی به سرمایه گذاران واجد شرایط به روش حراج عرضه می شود.

در مرحله دوم نیز تعداد 30 میلیون سهم معادل 3 درصد دیگر همان روز با حداکثر سهمیه 75 سهمی به سهامداران حقیقی و حقوقی به روش قیمت ثابت کشف شده تعلق می گیرد. مشاور عرضه هم کارگزاری بانک صادرات و متعهد خرید تامین سرمایه سپهر است.

شایان ذکر است از ابتدای امسال تا کنون سهام دو شرکت گوهر فام و بیمه اتکایی ایران معین عرضه اولیه شده و شرکت نور ایستا پلاستیک، سومین سهم جدید سال بشمار می رود.

معرفی شرکت نور ایستا پلاستیک

شرکت نور ایستا پلاستیک (نیپکو) در سال ۱۳۷۷ در ایران تاسیس شد. کارخانه این شرکت در زمینی به مساحت 33000 متر مربع در شهرک صنعتی اشتهارد بنا شده است.

در حال حاضر، نیپکو بزرگترین و مجهزترین واحد تولید محصولات کامپوزیت در ایران است که قطعات کامپوزیت مختلف مربوط به صنایع خودرو و انرژی را تولید می کند. بر اساس سفارش مشتری با استفاده از روشهای SMC, BMC, GMT, RTM و LFT و تجربیات متخصصان تحقیق و توسعه وکیفیت تولید می کند.

مشتریان نیپکو به قابلیت آن اطمینان دارند و آن را به عنوان یک تولید کننده قطعات کامپوزیت قوی با توجه به کیفیت خوب که توسط استانداردهای بین المللی و داخلی مانند PSA France ، ISO / IATF و استاندارد شرکت مهندس ساپکو/ایران خودرو و شرکت مهندسی سازه گستر/ سایپا تأیید شده است، می دانند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد