پیش بینی بورس فردا سه شنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ | بورس سه شنبه صعود می کند یا سقوط؟

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی بورس فردا سه شنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است. بورس سه شنبه صعود می کند؟

پیش بینی بورس فردا سه شنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ | بورس سه شنبه صعود می کند یا سقوط؟
صفحه اقتصاد -

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۲۳ بهمن) با هشت‌هزار و ۲۰۳ واحد کاهش، به ارتفاع ۲ میلیون و ۹۱ هزار و ۹۰۰ واحد رسید.

شاخص هم وزن با پنج‌هزار و ۱۸ واحد کاهش به ۷۳۴ هزار و ۷۹۶ واحد رسید. نمادهای «شبندر، وبملت، شپنا، وغدیر، وپارس، اخابر و حکشتی» بیشترین تاثیر را بر شاخص داشتند و همگی باعث افت شاخص شدند.

شاخص فرابورس هم در پایان معاملات امروز با ۲۱۴ واحد کاهش به ۲۵ هزار و ۲۲۵ واحد رسید. نمادهای «بپاس، شگویا و وسپهر» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص فرابورس داشتند.

پیش بینی بورس فردا

با توجه به اینکه شاخص کل بورس در اولین روز بورسی هفته جاری یعنی روز شنبه ۲۱ بهمن ماه با ۲ هزار و ۷۹ واحد افزایش در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار و ۱۰۵ واحد و روز دوشنبه با هشت‌ هزار و ۲۰۳ واحد کاهش، به ارتفاع ۲ میلیون و ۹۱ هزار و ۹۰۰ واحد ایستاد. و این نوسانات بورس امکان ریزش بورس روز سه شنبه دور از انتظار نیست،چون همانطور که سابقه بورس طی روزهای اخیر نشان می دهد ناگهان تغییر مسیر می دهد، بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا بورس روند اوج را در پیش خواهد گرفت یا سقوط؟. آیا بورس فردا سه شنبه ۲۴ بهمن ماه سقوط می کند؟

همانطور که پیش تر گفته ایم بورس به طور کامل قابل پیش بینی نیست، و اخبار متفاوت می تواند بر این شاخص تاثیر بگذارد.

بورس سه شنبه چه می شود؟ بورس سه شنبه به سمت اوج می رود یا سقوط؟ با این رفتار دوگانه بورس به سمت سقوط پیش می رود یا صعود؟ 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان

      پیشنهاد صفحه اقتصاد