آیا ساعت کاری بورس عوض می شود؟ | زمان ساعت کاری بانک و دستگاه های اجرایی

صفحه اقتصاد- در این خبر به توضیحاتی درباره جزئیات ساعت کاری بورس و زمان ساعت کاری بانک و دستگاههای اجرایی پرداخته شده است.

آیا ساعت کاری بورس عوض می شود؟ | زمان ساعت کاری بانک و دستگاه های اجرایی

صفحه اقتصاد - در این خبر به توضیحاتی درباره جزئیات ساعت کاری بورس و زمان ساعت کاری بانک و دستگاههای اجرایی پرداخته شده است.
در حالی از ۱۶ خرداد ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و سایر نهادهای عمومی بدون استثنا از ۶ صبح آغاز می‌شود، اما ساعت معاملات در بازار سرمایه دست‌خوش تغییر نخواهد شد و معامله‌گران می‌توانند مطابق رویه سابق در بازارهای مختلف فعالیت کنند.

طبق آخرین تصمیم‌گیری‌ها به‌منظور کاهش بار مصرف برق از نیمه خرداد تا نیمه شهریورماه ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و سایر نهادهای عمومی بدون استثنا از ۶ صبح آغاز می‌شود و قاعده شناوری ساعت شروع به کار در شهر تهران نیز لغو شده است اما ساعت معاملات در بازار سرمایه دست‌خوش تغییر نخواهد شد و معامله‌گران می‌توانند مطابق رویه سابق در بازارهای مختلف فعالیت کنند.

بازار سهام ایران نیز از روز سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ مطابق سنوات گذشته (از ساعت ۸:۴۵ الی ۱۲:۳۰ ) فعال خواهد بود و هیچ‌گونه تغییری در ساعت انجام معاملات صورت نخواهد گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها