ساعت کار و شعب کشیک بانک شهر در روزهای پایانی سال و ایام نوروز اعلام شد

شبکه شعب بانک شهر همزمان با فرا رسیدن روزهای پایانی سال و ایام نوروز برای رفع نیازهای بانکی شهروندان در آماده باش کامل قرار دارند.

ساعت کار و شعب کشیک بانک شهر در روزهای پایانی سال و ایام نوروز اعلام شد
صفحه اقتصاد -

تمامی واحدهای بانک شهر تا تاریخ 28 اسفند ماه (به استثناء روزهای تعطیل رسمی) از ساعت 7:30 تا ساعت 14:45 آماده ارائه خدمات بانکی به مشتریان هستند.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، شعب کشیک بانک شهر در روز سه شنبه 29 اسفند ماه و 2 فروردین ماه 1403 نیز از ساعت 9:15 تا 12:45 به ارائه خدمات بانکی به مشتریان می پردازند.

شعب بانک شهر از 5 تا 11 فرودین ماه نیز از ساعت 9:15 تا 12:45 و در روز پنج شنبه 9 فرودین ماه از ساعت 9:15 تا 11:45 آماده پاسخگویی به نیازهای بانکی شهروندان هستند.

با توجه به افزایش مراجعات حضوری به شعب بانک‌ها در روزهای پایانی سال و در راستای رفاه حال شهروندان، با برنامه ریزی های صورت گرفته؛ سامانه های بانکداری الکترونیک ( همراه شهر پلاس و اینترنت بانک شهر) و پیشخوان های شهرنت در پایتخت و شهرهای مختلف در بهترین شرایط خدمت رسانی به مشتریان شبکه بانکی قرار دارند.

همچنین کارشناسان سامانه نظارت و ارتباطات مردمی بانک شهر با شماره 8655-021 طی 24 ساعت شبانه روز آماده راهنمایی و تشریح خدمات، پاسخ‌گویی نظام‌مند، تسهیل در ارائه خدمات، پیگیری رضایت‌مندی مشتریان و بازتاب دیدگاه‌ها، پیشنهادها و انتقادات آنان هستند.

لیست شعب کشیک در روز 29 اسفند

لیست شعب کشیک در روز 2 فروردین

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان