جدیدترین خبر از همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۳

در این خبر به توضیحاتی درباره جدیدترین خبر از همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ پرداخته شده است.

جدیدترین خبر از همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

به علت افزایش نرخ تورم دولت و مجلس هر سال با رعایت بودجه، حقوق کارگران، کارمندان و بازنشستگان را نیز تا حد امکان متناسب با نرخ تورم افزایش می دهد. 

حقوق بازنشستگان کشوری سال ۱۴۰۳، به میزان 20 درصد، نسبت به آخرین حکم حقوق سال قبل، افزایش خواهد داشت و بنابراین احکام جدید بازنشستگان کشوری 1403 متناسب با این مبلغ افزایش حقوق، اصلاح گردیده و از طریق سامانه احکام جدید بازنشستگان کشوری سایت صندوق بازنشستگی کشوری قابل دریافت می باشد. 

دریافت حکم حقوق صندوق بازنشستگی کشوری به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود و بازنشستگان محترم می‌توانند با اطلاعات زیر، حکم حقوقی خود را مشاهده و دریافت نمایند:

شماره دفتر کل

کد ملی

شماره حساب

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • حسینی

  همسان‌ حقوق‌ بازنشستگان‌‌ فرهنگی‌ یاکشوری‌ دقیقا کی‌قراره‌جنبه‌ اجرایی‌ به‌ خود بگیره‌ با توجه‌ به‌ اینکه‌ مدام‌ از جانب‌‌ مجلس‌ و سازمان‌ بازنشستگی‌ داد سخن‌ دادند‌ و تاکنون‌ هیچ‌ اقدامی‌ صورت‌ نگرفته‌ فقط‌ صفحات‌ روزنامه‌ها‌ و فضای‌ مجازی.
  مرتب‌‌ اطلاع‌ رسانی‌ می شه‌و وعده‌ و وعید زیاد می دهند‌ و اینک‌ می فرمایند ک ه‌۲ماه‌طول‌ می کشه‌ . فرمول‌ افزایش‌ حقوق‌ از جانب‌ سازمان‌ امور استخدامی‌ آماده‌ بشه.

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان