اعلام بخشنامه مهم آموزش وپرورش به مدارس کشور

بخشنامه جدید و مهم وزارت آموزش و پرورش به مدارس ابلاغ شد.

اعلام بخشنامه مهم آموزش وپرورش به مدارس کشور
صفحه اقتصاد -

وزارت آموزش و پرورش جزئیات بخشنامه جدیدی را اعلام کرد. بخشنامه جدید  وزارت آموزش و پرورش به مدارس ابلاغ شد.  وزارت آموزش و پرورش دستورالعمل نحوه بازنشسگی معلمان را ابلاغ کرد. در بخشنامه وزارت آموزش و پرورش،  بازنشستگی بعد از اول مهر ممنوع شد.

بخشنامه ممنوعیت بازنشستگی بعد از اول مهر صادر شد

 با بخشنامه شماره 261/700 مورخ 1402/06/04 وزارت آموزش و پرورش؛ بازنشستگی بعد از اول مهر فرهنگیان ممنوع شد. 

در این راستا معلماتى که تاریخ بازنشستگی آنها بعد از مورخ 1402/07/01 می باشد، باید استمرار خدمت نمایند.

در بند ۲ ضوابط و مقررات این بخشنامه آمده است: به منظور جلوگیری از اختلال در امر تعلیم و تربیت دانش آموزان، انجام ماموریت، انتقال و بازنشستگی کارکنان آموزشی در طول سال تحصیلی، ممنوع است. به نوشته نواندیش، بررسی درخواست ماموریت و انتقال و بازنشستگی صرفاً در فصل تابستان و تا پایان شهریور ماه صورت می پذیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

  • Nahid

    یه جای اینکه بازنشستگی ممنوع شه یه فکری به حال مربیان پیش دبستانی که استخدام نشدن بکنین لطفا عمرمون تلف شد ولی خبری از استخدام نشد

  • ناشناس

    آقای وزیرشما که به گفته خودتون با مشکلات فرهنگیان آگاه هستید شما دیگه چرا دامن به بی عدالتی نسبت به فرهنگیان می زنید اون از ظلمهایی که در طول سی سال خدمت نسبت به فرهنگیان صورت گرفته و این هم از بازنشستگیمان.آقای وزیر لطفا جهت رفع کمبود معلم از ما مایع نزارید به حد کافی توی این سی سال خدمت زجر کشیدیم لااقل بزارید مثل بقیه بازنشست بشیم

  • محمود

    بابا گلی به جمال پادشاهان و حاکمان ظالم قدیم! دست کم یه بارعام داشتند که حرفهای مردم رو بشنوند و گاهی هم عفو هایی می کردند! الآن یه وزیر نیم وجبی برای خودش دستور میده و جای اعتراض و استثنا هم نمیگذاره! آخه قانون چی میشه ؟ مجلس و شورای نگهبان و هیئت دولت و ..‌ چیکاره هستند؟ رو چه حساب جلوی بازنشستگی رو می گیرند؟ ضرر و زیانش رو کی جواب میده؟ خاک بر سر این مملکت بی صاحب کنند که هرکس از راه برسه یه ظلمی به معلم بدبخت میکنه، غلط کردیم معلم شدیم. خدا هم به انبیاش زور نگفت که باید پیامبر باشی!!

صفحه اول روزنامه ها