اخبار پربازدید

آخرین خبر از متناسب سازی حقوق بازنشستگان امروز چهارشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۲ | مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان

در این خبر به توضیحاتی درباره متناسب سازی حوق بازنشستگان امروز چهارشنبه ۱ شهریور۱۴۰۲ پرداخته شده است.

آخرین خبر از متناسب سازی حقوق بازنشستگان امروز چهارشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۲ | مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان
صفحه اقتصاد -

علی بابایی کارنامی (نماینده ساری و رئیس فراکسیون کارگری مجلس) درجلسه ماهانه اعضای هیات مدیره کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور تصریح کرد: فراکسیون کارگری مجلس با همراهی و همکاری نمایندگان مجلس اقدامات خوبی را دربحث پرداخت بدهی‌های دولت به سازمان تامین اجتماعی درقالب رد دیون واجرای طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان  تامین اجتماعی انجام داد اما عمق گرفتاری‌ها ومشکلات بالاست و اعتقاد دارم که زمانی می‌توانیم ادعا کنیم عدالت برقرار شده که کارگران و بازنشستگان  در آرامش و آسایش باشند.

این نماینده مجلس به مشکلات معیشتی ودرمانی بازنشستگان و نبود امنیت شغلی برای جامعه کارگری اشاره کرده و با تاکید بر تقویت سازمان تامین اجتماعی و منابع عظیم این سازمان به عنوان یک سازمان بین النسلی گفت: پرداخت بدهی‌های دولت به این سازمان یکی ازبرنامه‌های مهم فراکسیون کارگری است ضمن آن که با هرگونه اقدامی به منظور تضعیف این سازمان مخالفیم.

بابایی کارنامی کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی را محور وحدت و یکپارچگی بازنشستگان و پیشکسوتان کارگری توصیف کرد وگفت: این کانون متشکل از افرادی دلسوز و متخصص رابطان مطمئنی برای پیگیری مطالبات اعضاء خود هستند و همواره در قالب چارچوب‌های قانونی پیگیر درخواست‌های قانونی بازنشستگان هستند.

وی درباره آخرین وضعیت بیمه تامین اجتماعی کارگران ساختمانی هم گفت: با همکاری وزیرتعاون و کار و نمایندگان مجلس به جمع‌بندی خوبی در بحث بیمه کارگران ساختمانی رسیده‌ایم و امیدواریم این موضوع مهم به سامان برسد.

بازنشستگان

در ادامه این نشست  «محمد اسدی» رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور ضمن قدردانی خانواده بزرگ بازنشستگان تامین اجتماعی ازهمراهی‌های رئیس فراکسیون کارگری ونمایندگان مجلس برای تحقق مطالبات به حق بازنشستگان؛ دو مشکل معیشت و درمان را به عنوان معضل بزرگ این قشر عنوان کرد و گفت: انتظارداریم نمایندگان محترم مجلس به ویژه فراکسیون تخصصی کارگری صدای ما را بشنوند و برای رفع مشکلات معیشتی این قشر اقدامات اساسی انجام دهند.

او گفت: وظیفه دارم مراتب تشکر قلبی خود و سایر اعضای هیات مدیره و تمامی بازنشستگان شریف را از زحمات و تلاش‌های آقای علی بابایی کارنامی به دلیل پیگیری‌های ویژه ایشان در مجلس برای رفع مشکلات کارگران و بازنشستگان قدردانی نمایم.

بنا به گفته افراد حقوق بازنشستگان در ایران ناچیز است و همیشه بازنشستگان شاکی هستند.تعیین حقوق بازنشستگان در ایران به عوامل بسیاری وابسته است.در ادامه به آخرین اخبار از حقوق بازنشستگان می پردازیم.

از طرفی صندوق های بازنشستگی با مشکل کاهش ضریب پشتیبانی نسبت بیمه پردازان به مستمری بگیران و نیز مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت رو به رو هستند، بنابر این صندوق ها در تامین منابع برای اجرای متناسب سازی با مشکلات زیادی همراه هستند.

حقوق بازنشستگان

مرکز روابط عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، اعلام کرد: پرداخت ۲۵درصد مابه‌التفاوت متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران در سال جاری و همزمان با افزایش سالانه مستمری‌ها در احکام بازنشستگان اعمال شده و در عمل متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به طور کامل صورت گرفته و از ابتدای سال جاری به تمام مشمولان در حال پرداخت است.

این سازمان در پاسخ به تذکر علی بابایی کارنامی، نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، مبنی بر پرداخت ۲۵ درصد مابه‌التفاوت مستمری بازنشستگان، اعلام کرد: بر اساس بند (ب) ماده (۱۲) قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کل کشور، مقرر شده است، سازمان تأمین‌اجتماعی مطابق قوانین مربوطه در طول اجرای قانون برنامه، حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران را متناسب‌سازی کند. حقوق بازنشستگان در ادامه اطلاعیه سازمان برنامه و بودجه کشور آمده است: سازمان تأمین اجتماعی در اجرای ماده قانونی فوق، طی سال‌های ۱۳۹۹ و۱۴۰۰، ۷۵ درصد متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران خود را اجرا کرده است.

مبنای متناسب‌سازی، رساندن مستمری فعلی فرد به نسبت اولین مستمری به حداقل دستمزد همان سال بوده است. ۲۵درصد مابقی نیز در سال جاری و همزمان با افزایش سالانه مستمری‌ها در احکام بازنشستگان اعمال شده و در عمل متناسب‌سازی بازنشستگان تأمین اجتماعی به‌طور کامل صورت گرفته است و از ابتدای سال جاری به تمام مشمولان در حال پرداخت است. سازمان برنامه و بودجه کشور سپس افزوده است: با وجود اقدامات انجام‌شده توسط سازمان در اعمال کامل متناسب‌سازی و پرداخت مستمری با لحاظ متناسب‌سازی‌های یادشده، با توجه به نرخ تورم موجود و افزایش هزینه‌های زندگی، بازنشستگان درخواست‌ مجدد مبنی بر افزایش مستمری ماهیانه را دارند که افزایش مجدد مستمری‌ها بدون در نظرگرفتن محاسبات بیمه‌ای و منابع مالی و مجوز قانونی، سازمان تأمین اجتماعی را با بحران‌های اساسی مواجه خواهد کرد.

 زمان اعمال همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اعلام شد

نعمت الله ترکی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری آخرین خبر را درباره وضعیت حقوق بازنشستگان در شهریور 1402 اعلام کرد. بنابرادعاها و اخبار منتشر شده بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری می توانند انتظار داشته باشند در حقوق شهریور باقیمانده طرح متناسب‌سازی اجرایی شود.

طبق اعلام مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، قرار است قبل از ماه شهریور، باقیمانده طرح متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تحت پوشش این صندوق اجرایی شود. همسان‌سازی حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری برای رفع تبعیض میان شاغلان و بازنشستگان، در قوانین بودجه ۱۳۹۷ تا ۱۳۹۹ پیش‌بینی شد که در طول این سه سال اعتباری معادل ۱۸ همت به دو صندوق بازنشستگی کشوری و لشگری اختصاص پیدا کرد. پس از اجرای دو مرحله همسان‌سازی، حقوق و مزایای بازنشستگان افزایش یافت، در سال ۱۴۰۰ مستمری و حقوق بازنشستگان کشوری ۲۵ درصد افزایش یافت و در سال ۱۴۰۱ نیز یک مرحله همسان‌سازی در کنار افزایش‌های سنواتی انجام شد. ادعا شده است،همسان‌سازی حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری پیامد‌هایی برای دو صندوق مربوط به این بازنشستگان داشت و آن‌ها را دچار ناترازی کرد.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با کد ملی

(بازنشسته کشوری، تامین اجتماعی، لشکری و فرهنگیان)

در این پست با آموزش مرحله به مرحله نحوه دریافت فیش حقوق بازنشستگان کشوری، تامین اجتماعی، لشکری و فرهنگیان  در خدمت شما مستمری بگیران عزیز هستیم.

سایت فیش حقوقی بازنشسته کشوری

برای مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان کشوری وارد آدرس https://services.sabasrm.ir/fish/Default.aspx شوید و اطلاعات خواسته شده را پر کنید. در صفحه بعدی می توانید فیش حقوقی خود رو مطابق ماه انتخابی  مشاهده کنید. برای چاپ فیش حقوقی بازنشستگی خود روی دکمه چاپ فیش کلیک کنید یا به صورت فایل pdf ذخیره کنید.

اطلاعات لازم برای دریافت فیش حقوقی

 • شماره دفتر کل (اگر نمیدانید پایین ویدیو را بخوانید)
 • کد ملی
 • شماره حساب

شماره دفتر کل چیست و چگونه اختصاص می یابد؟

شماره دفتر کل شماره ای است که در هنگام بازنشستگی از سوی صندوق بازنشستگی کشوری به جای شماره پرسنلی اختصاص می یابد و در تمامی احکام صادره از طرف صندوق بازنشستگی کشوری با عنوان شماره دفتر کل درج گردیده است.

۲. بازنشستگانی که شماره دفتر کل ندارند چگونه می توانند آن را دریافت نمایند؟

شماره دفتر کل فقط مربوط به مشترکین صندوق بازنشستگی کشوری بوده و خدمات قابل ارائه در سایت نیز که بر مبنای شماره دفتر کل ارائه می شود فقط مربوط به این افراد می باشد لذا بازنشستگان سایر صندوق ها مانند بازنشستگان لشکری یا بازنشستگان تامین اجتماعی جهت دریافت خدمات یا طرح سوال باید به صندوق های خود مراجعه نمایند.


دریافت فیش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

برای دریافت فیش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی  ابتدا وارد آدرس https://account.tamin.ir/auth/login شوید.

صفحه ورود به سایت تامین اجتماعی برای دریافت فیش حقوقی

مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان

کد ملی (همان نام کاربری) و رمز عبور خود را وارد کنید. ( در صورت فراموشی رمز عبور رو گذرواژه را فراموش کرده ام بزنید) در صفحه باز شده کد ملی خود را وارد کرده و روش بازنشانی گذر واژه را روی پیامک قرار دهید.

کد تایید جهت تغییر رمز عبور به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد.

پس از دریافت کد را در فیلد کد احراز هویت وارد کنید تا به مرحله گذرواژه جدید منتقل شده و رمز عبور جدید خود را وارد کنید. ( حتما رمز را روی کاغذ یا جای مطمئن ذخیره کنید.

پس از تغییر گذرواژه به صفحه https://account.tamin.ir/auth/login برگردید و کد ملی و رمز عبور جدید خود را وارد کنید. پس از ورود به پنل کاربری خود در منو بالای سایت روی مستمری بگیران —-> فیش حقوقی مستمری بگیران ——–> مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران کلیک کنید. (مطابق تصویر زیر)

در صفحه باز شده سال و ماه مد نظر خود را جهت دریافت فیش حقوق بازنشستگی انتخاب کنید و در فیلد نوع پرداخت: پرداخت ماهانه را انتخاب کنید.


روش دریافت فیش حقوق بازنشستگان کشوری

جهت دریافت فیش حقوقی خود وارد آدرس سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح https://saba.esata.ir:7090/authentication/login شوید. در صورتی که قبلا نام کاربری و رمز عبور را دریافت کرده اید اطلاعات را وارد کنید.

فرم ورود به سایت سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح برای دریافت فیش حقوقی بازنشسته لشکری

اگر اولین مراجعه شما به سایت هستش روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. فرم مربوطه کد شناسایی ۱۳ رقمی نیروهای مسلح (در صورتی که کد شناسایی ندارید به یکی از شعب سازان تامین اجتماعی نیروهای مسلح شهر خود مراجعه کنید) خود را وارد کنید و مراحل ثبت نام را ادامه دهید.

ثبت نام در سایت سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح برای دریافت فیش حقوقی بازنشسته لشکری

فیش حقوق فرهنگیان و بازنشستگان فرهنگی با کد پرسنلی

 

برای دریافت فیش حقوق فرهنگیان با کد پرسنلی بایستی به درگاه پیشخوان وزارت آموزش و پرورش به آدرس https://fish.medu.ir مراجعه کنید.

درگاه پیشخوان وزارت آموزش و پرورش جهت دریافت فیش حقوق فرهنگیان

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • ناشناس

  سلم به آقای ترکی مسول صندوق بازنشستگی بگویید هرجا که رود سوخنان تکراری را نگوید فقط تمامی بازنشستگان کشوری و لشکری و خواجه حافظ شیرازی هم میداند که این آقا چی می خواهد بگه فقط به اصل موضوع اشاره کن بقیه را همه میدانند و اگه نمو تونه جاشو عوض کنه

 • رضا

  حق رتبه بندی بازنشستگان ۱۴۰۰ رو به جای بودجه همسان سازی عوض نکید ما منتظر یم چند روز اینده حق ما رو بدید انقدر توافق شد حل شد یعنی بین خودتان تقسیم شد

 • علی

  همش دروغ و وعده.تا کی .هر کی یک دلیل میآورد اقتصاد دان هم برای خود یک دلیل آخه از گرانی و تورم چیزی خالیه.

 • ناشناس

  حرفهای تکراری آخرشم مگن همسان سازی انجام شده به دلار زندگی می‌کنیم وبه ریال حقوق اوکراین خانه که دیگه صاحبخانه ملیوملیون زیاد مکنه آقایان صدرنشین حاکم که قراربود آب وبرق رایگان بشه خبردارند

 • خواجه حافظ

  آقای ترکی برای ایران گردی آمدی هرهفته یک استان را میری اینها نونی برای سفره ما نمیشه هی مستمری ماهانه را برای ما تعریف میکنی ولی حقوق همان چندرغاز وتکون نمی خوره همش جملات تکراری شماهم راه قبلی هارا ادامه میدی

 • علیرضا

  باسلام از دروغ دست بردارید و بر مبلغ افزایید که مردم سخت گرفتارند

 • محمود

  دارنددروغ محض میگویند اولا 2۵درصدباقیمانده نصف و نیمه دارنداجرامیکننددوما باقئمانده دوسال آن یعنی معوقاتش یک ریال هم ندادند نماینده محترم مجلس لطفا پیگیری کنید کسی بدادمانم آید هئچ کس بفکرمانیست. یاتشکر

 • علی اکبر اشرف گنجویی

  سلام.خداخیرتان دهد مسئولان محترم بازنشستگان را دریابید بنده بازنشسته فرهنگی هستم صورت مان را با سیلی سرخ نگه داشتیم

 • ناشناس

  خداگرفتارتون کنه انشالله.لذتی از باز نشستگی نبردیم.کام ما را تلخ کردید.این از حقوق وسه تا جوان بیکار بدون هیچ آینده‌ای از سفره بازنشستگی میخورند.به این جوان ها کار بدید مشکلی حل خواهد شد

 • همه اش دروغ ودزدی است خر خودتان هستید

  چرا این همه دروغ ووعده بازی در می آورید یا خودتان خریت یا ما بازنشستگان

 • طمراث البرزی

  لطفا اصل مطلب بویید لقمه دور سر نگردونید

 • ناشناس

  سلام این همه حرف می زنید جار می کشید ولی درعمل هیچ چیزی دیده نمی شود ما بازنشسته ها شدیم بازیچه دست شماها ، هر روز یه حرف مفت و یه خبر دروغ

 • ناشناس

  لطفا معوقات رتبه بندی بازنشستگان 1401را چرا پرداخت نمی کنید.

 • معصومه غلامی

  آقای ترکی تو رو خدا اینقدر وعده وعید بیخود ودر حد حرف به بازنشسته ها ندین،چرا چیزی که حقه ماست ویکسال پیش باید می دادین هم نمی دین؟رتبه بندی شامل ما شده ولی در حکم بازنشستگی اعمال نشده.شما حواله میدین به آموزش وپرورش واونها هم به شما!!!

 • ناشناس

  اقا چرا با جملات بازی میکنید اقای مسول درد من بازنشسته بی پولی است حق من ۷ تومن حقوق نیست بعد از ۳۰ سال حق بیمه دادن ۷ تومن حقوق ان هم با ۵ سرعاعله ماده ۱۱۱ را اجرا کنید حقوق را بر پایه تورم زیاد کنید

 • ناشناس

  نمیدونم چرا حرفهاتون را به شکل‌های مختلف به خورد ملت میدید

 • زهرا

  ت ا خدا بس دیگه خودتکن از حرفهای تکراری و دورغ کفتن خسته نشید شمت با کی طرفید یک عهوه که شماها رو توی جیبشون میزارن شرم ک حیاتون کجا رفته اصلان دارید ترکی گفت ترگی رفت ول گن بابا خوتکنت حف زدن فایده نداره اجرا کنید بی قی دا

 • محمد

  ایران یک شهر وهزار نرخ شده.یک عده عده ای شدند صاحب ایران وسیر میخورند واصلا حرفی از فیش دریافت کلان انها نیس وما بازنشستگان هم فقط حرف دروغ تحویل میدن.عمل کنید .فقط کلمات تکراری پوچ نگویید.حداقل خودتون شرم کنید

 • حسن

  اگه برجی ده میلیون هم به حقوق بازنشستگان اضافه بشه دردی رو دوا نمیکنه جلوی تورم افسار گسیخته رو بگیر آقای رئیس جمهور

 • سید

  با دروغ به دنیا امدید,بادروغ بزرگ شدید,بادروغ هم میمیرید,جوانان ما بازنشسته ها ,که نتوانستیم کاری برایشان بکنیم پیر شدند,نه ازدواج,نه کار,بعد میگید جمعیت رازیاد کنید,اگر جوانان ما ازدواج نکنند,باعث مزاحمت برای ناموس مردم میشوند,چه دختر چه پسر,جلو زن وفرزند سرشکسته شدیم,خدا سرشکستیتان کند,وای بردزدان اموال وپول مردم,,حسین جان کجایی که ماهم فریاد ایاکسی هست که مارا یاری کند,یاحرف نزنید,یاعمل کنید,خرابوجهل نباشید

 • محمد

  سلام
  اول عمل کنیدبعدحرف بزنید دوصد گفته نیم کردار نیست بااین حرفاتون همه رو بدبین کردین ...
  پیچاره بازنشسته ها که هرروز آلت دست شماهان

 • ناشناسهنوز

  هنوز تابه حال کارشناشی نشده آقای ترکی این متناسب‌ سازی حقوقها

 • حق

  سازمان برنامه وبودجه هم دروغ میگه وهم گهی زیادی میخوره که میگه متناوب سازی ااجرا شده وحرف مفت میزنه که میگه ۲۵ درصد اجرا کرده

 • علی

  من با 29سال سلیقه پرداخت بیمه و با 60سن باز نشسته شدم حقوقم امسال شده 5/650000تومن
  من با این پول باید یک ماه زندگی کنم با داشتن چند تا نوه و هزینه های درمانی و دارویی شما مسعولین شکم سیر هیچ وقت نمیتونین ما را درک کنیم
  از خدا میخوام‌ مثل ما محتاج به لقمه نون بشید تا بفهمید ماها چی میکشیم

 • معصومه

  چه اجباری دارید هر ماه خبر دروغ بزنید اصلا کار درستی نیست

 • نا شناس

  سلام،چرا اینقد تکرار مکررات ،تا کی این حرفارو تکرار میکنید،بابا بسه دیگه،!!!هر روز از حقوق بازنشسته میگید اونم در جاهای مختلف ،ولی الکی وتکراری، نتیجه میشه نظر سازمان برنامه وبودجه ،که صندوق باید مستقل باشه!!!!! ، دست وردارید از یاوه گویی و دروغ گویی،ده ها هزار بار برا همه تکرار شده،.شما نمی خاید صدقه بدید،حق قانونی بازنشسته رو که خودتون مصوب کردید بهشون بدید.شماها دیگه ماهیتتون افشاء شده،هر قدمی که ور میدارید بر خلاف خواست ملته و از جمله بخشی از ملت که بازنشسته هستند و دستشان به هیچ جا بند نیست و مرتب شرمنده خانواده خودشان هستند. اگر مسلمان نیستید آزاده باشید و اینقدر مردم آزاری نکنید. مگه تا کی زنده هستید؟!بسه دیگه، لطفا دیگه از افزایش حقوق باز نشسته چیزی نگید،تا زمانی که حق وحقوق بازنشسته رو پرداخت کنید.

 • ناشناس

  ترکی در باره باز نشستگان هیچی نمی دان چون خو دش هنوز باز نشسته نشوده است

 • بازنشسته

  خدا کند هرچه زودتر انجام گیرد مثلگذشته حرررررررف نباشد که همه درفقریم وکمرمان زیر بار گرانی وتورم خم شده

 • احمد پایداری اردکانی

  سلام بدترین مسئول در ایران هست برای خودشان بالاترین حقوق وبرای ما بازنشسته ها کم ترین حقوق تعین می کنند حرامشان باشد

 • حیدرعلی حاجی بگلو .نیشابور

  اگر دزدی میلیاردی مدیران متخلف گرفته بشه نیازی نیست که دنبال منابع باشن که بتونن همسان سازی را اعمال کنن وحق یک بازنشسته بد بخت که ۳۰ سال پرداختی داشته ادا بشه دمتون گرم مسولان و مدیران لایق لطفا بفکر باشین این حقوق فقط جواب خرید نان خالی و ماست را زورکی میده مسایل جانبی بماند

 • ناشناس

  همیشه مسئولین وعده سرخرمن میدهندخداریشه ظلم رابکنه

 • کوهسار

  ای بر روح اجدادتان لعنت خدا ونفزین رسول خدا وکمیسیون تلفیقتان بابا خون بازنشستها را کثیف کردید جون به لب شدند خودتان نمیدانید حقوق بازنشیتها زیر زیر خط فقره همسان سازی را اجراکنید بازهم کمه برقبرپدرتان لعنت خون بدل شدیم چکار میکنید بیشرفهای بی پدر

 • ناشناس

  آقای مسئول بی عرضه و دروغگو بس نیست اینهمه وعده های پوچی ک دادین خبر از گرونی ندارین بازنشسته با بدبختی خودش رو تا ده روز بعد از حقوق می‌رسونه شمایی ک معلوم نیست سرتون به کدوم آخور بنده خدا لعنتت کنه با این حال روزی ک برای مردم ساختین ک سی سال از گلوشون بریدن تا روزای پیری دستشون جلوی بقیه دراز نباشه

 • ناشناس

  سلام لطفاً حق منطقه جنگی ایثارگری وجانبازی ماراهم بدهید من یک نظامی لشکری هستم همسان سازی ومعوقه چی شدخبری نشدگرفتاریم فکری به حال ماهم بکنیدلطفا باتشکر

 • نانا

  واقعا چه بازی دروغینی هر روز با کلمات میکنین با اینهمه تورم افتزاح باید بدون هیچ حرف اضافه ای حقوق باز نشستگان نفری ۱۰ میلیون اضافه بشه
  از محاسبات الکی دست بردارین

 • فرهنگی باز نشسته کشوری ۹۶

  آقای ترکی بازنشستگان قبل از ۱۴۰۰ مگه آدم نیستند ۳۰ سال بدون یک روز مرخصی مثل حیوان کار کردیم با مدرک فوق لیسانس الآن حقوقم از یه پاک بان شهرداری کمتر است رتبه بما ندادید ح داقل همسان سازی با شاغلین را انجام دهید چقدر دروغ واقعا خسته نشدید

  • ناشناس

   چوب به ....آدم دروغگو ادم های ناحیابی بازنشسته فرهنگی ۱۰ میره میشه ساله ۱۲۰ تومن اگر ده سال هم عمر کنه میشه ۱۲۰۰ البته اگر اما چی برسر این مملکت اوردین که شاه منتظرتونه هداییتون کنه به سوی جهنم با این فاصله ای که ایجاد کردین حقوق رئیس روسا بالای ۵۰ است حقوق فوتبالیستس که در سال ده با ر بازی میکنه سالی ۲۰ میلیارد ه وچقدر زیر میزی میگیره خداازتون نگذره

 • ذوالفقاری

  سلام با تورم بالا تا وسط برج میرسه اگر دکتر نرویم مثل من که بایدهر ماه یک بار مراجعه کنم به دکتر سرطان حنجره داشتم ۳ساله همه زندگیمو فروختم اما زنده ام شکر خدا واقعا درفشاریم ام این جسم ناقسم فدای نظام و وطنم ورهبرم

 • ناشناس

  فقط بازی با کلمات را خوب انجام میدید.یک کار درست که عرضه ندارید به کسایی که نمیخوان با کارفرما دار و دسته تشکیل بدن.کار در حد شخصبت شون بدید.به اندازه تورم افسار گسیخته حقوق مستمری بگیر و وظیفه بگیر رو زیاد کنید.نه فقط دروغ بگین طبق معمول،که اگر هم بدین یعنی هیچی ندادینه.خودتون وقتی کم باشه خوب اختلاس میگنین

 • ناشناس

  ج رت تکراری

 • ناشناس

  آقای ترکی دو ماه پیش مصاحبه کردند هر روز در رسانه ها پخش میشود

 • یوسف

  ۲۱ سال بازنشته شدم افراد صادق وسالم درستکار جای در این نظام ندارند بیچار خانوادهای که جوانی وجوانها را از دست داده اند بازنشته دور از جان شما شبیه پوشا ک استفاده شده است که ان را دور می اندازند

 • عدالت

  حقوقها را همسان سازی کنید نه اینکه هر روز میان یه چیزی میگن ولی آخرش اونی که قرا بود بشه نیست اونی که خود اقایان میخوان میشه.خسته شدیم از بس هی هر روز مطالبهای هماهنگسازی رو میخونیم ولی اجرا نمیشه.

  • ناشناس

   سلام خدا را قسم میدم به حضرت زهرا (ع) کسانی که فقط حرف مفت میزنن که آبرو شریفشان هم در این دنیا و هم در آخرت بره فقط حرف پس عمل شما کجاست

  • ناشناس

   سلام خدا قسم میدم به حضرت زهرا (ع) آبرو آندسته از نمایندگان مجلس که فقط حرف مفت میزنن بره .تا کی دروغ .بسه دیگر

 • ناشناس

  چقدر دروغ میگید هردفعه یک دروغ به خورد بازنشسنگان بیچاره میدید چرا بفکر هیچکس نیستید

 • فرهاد

  کمتریاوه گویی کنید .

 • ناشناس

  سلام
  فقط شعار همسان سازی، فایده نداره دفاع کردن،گوش شنوا کو ؟۳۲ سال سابقه مدرک لیسانس
  من تا مهر۱۴۰۱⚘️⚘️⚘️ ۷ و نیم می گرفتم .الان چند ماهی دو نیم به من اضافه شده رتبه بندی هم شدیم چه فایده حقوقش که نمی گیریم.

 • بازنشسته

  تکرار یه خبر مزخرف و بی پایه و اساس

 • جعفر گویا

  باز ۲۰ درصد به حقوق سال۱۴۰۱ . پاشید جمع کنید . چه ربطی به حقوق ۱۴۰۱ دارد . تو سال ۱۴۰۲ هستیم ....!

 • ناشناس

  لطفاازدروغ گفتن دست بردارید عمل کنید بازنشسته دیگه نای هیچی ندارن

 • مرضیه

  چرا اینقدر فلسفه چینی الان با این تورم کمترین حقوق باید ۲۰ ملیون باشه وسلام

 • حسین سینایی

  خجالت بکشید هرروز عنوان دروغ می نویسد اونوقت می خواید بازنشستگی و مستمری را برا کسایی که ۳۰ سال کار کردند را تعریف کنید

 • گودرز میرزایی

  خبر بالا در مورد افزایش حقوق بازنشستگان اولا همه تکراری همه یک چیز اعلام میکنند و دوما اصلا عنوان خبر با متن خبر یکی نیست وسوما نتیجه هم ندارد که تصویب شد یا نشد.ضرب المثل. یک نفر رفت شکار کبک یکی نشون کرد بهش گفتن چندتا کشتی گفت اگر اینو بکشم با 19تا دیگه که بکشم میشود 20تا .پس ما هنوز هیچی نشده خبرها پخش میشه برای التهاب بازار

 • فرهنگی بازنشسته۹۵

  باسلام خدمت همکاران بازنشسته،آقای کوهسارعزیز،پدرو
  اجدادآقایان لعنت ونفرین کرده ای،کارخوبی نیست.اگر
  کسی درانجام کاری کوتاهی کند،بایدیقه اوراگرفت.بنده۹۵
  بازنشسته شدم.رتبه بندی نیمه۹۴کلیدخورد.حق وحقوق
  امثال حقیرچگونه است؟باتشکر

 • سعید

  نمیدونم صندوق داره چیکار میکنه فقط بحث میکنه و وقت میکشه همه را باهم قاطی کرده کسی نفهمه،، بازنشسته کشوری و لشکری ۱۷۰۰ نفر هستنند که هر ماه میگه داریم ۴۵۰ هزار نفر وام ضروری میدهیم پس کو الان سه ماه از خرداد داره میگذره ولی اسم ما نیست چه خبره معلوم نیست
  خلاصه هرکس برای مردم تلاش میکنه و با فکر و اندیشه کار را جلو می بره و باعث سربلندی کشور میشه امام زمان همه جا حامی آن و خانواده‌اش باشد
  مردم خیلی اذیت می شوند از پول بازنشستگی نهایت استفاده را ببرید و در اقتصاد و مسکن و سرمایه گذاری کنید همیشه سود خواهید کرد و مردم هم راضی هستنند شما احتیاج به پشتیبان صندوق بازنشستگی دارید از همیم بازنشسته ها تامین کنید راه داره که من بلدم فکرو اندیشه می‌خواهد و اصلا به کمک دولت هم نیاز ندارید همه در چالش به دولت فکر می‌کنند باید روپای خودتان بایستید. توکل به خدا

 • مهدی

  وعده هاعالیه اماهمش توخالیه برای شیره مالیه

 • سعید

  فیش را نگاه کردم تکون نخوده حتی یک ریال الان دیگه کجا بریم ببینیم یا دروغ بود این دروغ ها که میگی آقای ترکی راسته یا واقعا دروغه در فیش هی چی نیومده حتی وام ضروری که ثبت نام کردم

 • ناشناس

  بازنشستگان خودشان فکری به حال خودشان بکنند. اینها یک عده دروغگو هستند که فقط وفقط چون نزدیک انتخابات هست وعده دروغ می‌گویند خدا شاهد گواه هست اینها هیچ پخی نیستن فقط دروغ میگن. مردم بازنشستگان ل. ک. کارگری گول این مفسدین رانخورید اینها دنبال رای جمع کردن هستند نه دنبال افزایش دادن حقوق بازنشستگان وکارمندان. خیرشان درب خانه سگشان.

 • دوست بازنشسته شما

  ای همکاران عزیز خواهروبرادر بازنشسته
  من باحقوق ۲۹۰۰۰ریال سال۵۹ استخدام شدم وبا ۳۰۰۰۰۰۰ریال سیصدتومن بازنشسته شدم چقدر بی پولی کشیدم چقدر محرومیت داشتم چیزی نگفتم الان میگم تورو خدا فکر بازنشستگان قدیم هم باشید اینها کامپیوتر نبود وبادست کارمیکردند زحماتشان رانادیده نگیرید ممنون ازشماوآقای ترکی.

 • ناشناس

  سلام چرا فاصله گروهی ۱۲ و۱۳ ک ‌مترازهمه گروه هاست مخصوصا گروه ۱۳ ‌فقط۲۰۰ فاصله ولی همه گروه ها۳۰۰بیشتر است

 • بازنشسته

  کاسه گدایی دست ما دادند این مدیران نالایق شرمنده خانواده هایمان هستیم خداوند همینطور شرمنده خانواده هایشان بکند تا بفهمند بازنشستگان چه میکشند

 • ناشناس

  باتوجه ب تورم ونابسامانی اقتصادی ولجام گسیختگی قیمت ها همینطور تا بیارزشی کامل پول ادامه دارد ..خانه از پای بست ویران است ...باید کار اساسی کرد از یک اقتصاددان باید پرسید کچه کنیم...

 • بهاران

  همه اش دروغ و تکرار تگرار نکرار خداوکیلی خودتون خجالت نمیکشید از این حرفهای صدمن یه غاز ؟ تیتر زده جدول افزایش حقوق ! جیب بازنشستگان پر پولشد؟! خبر خوب برای بازنشستگان ! ولی متن راکه میخونی هیچی یه مشت حرفهای تکراری و تاریخ مصرف گذشته . آقا خانمی که این خبرها را میگذاری بدان که گنهکارید.گنهکار..

 • برات نخست

  خواهشا بس کنید شاید بیش از هزار بار جریان افزایش حقوق بازنشستگان علی الخصوص همسان‌سازی را در google آورده اید وهیچگاه هم اجرایی نشده فقط افزایش سالانه بیست درصد را عمل کرده اید.دیگر بس کنید اینهمه نمک بر زخم بازنشستگان نریزید.

 • علی صراط

  اینقدر بوق وکرنا زدید همسانسازی حقوق بازنشستگان که جو روانی درست کردید والتهاب بازار وگرانی وتورم حاصل اون شده واقعا اگر مسئول ومدیر انقلابی هستید بی عدالتیهارا در حقوق شاغل وبازنشسته سامان دهید همه در یک کشور با هزینه ها وتورم هر دو یکسان است اما چرا حقوق شاغل بیشتر وحقوق بازنشسته ناچیز باید چرایی ان را کسی جواب بدهد کرامت بازنشسته را در مخاطره قرار دادین چرا مگر بازنشسته ایرانی نیست شما بازنشسته را تاریخ مصرف گذشته قلمداد میکنید .درست نیست اگر مسلمان هستید عدالت در پرداخت حقوق برقرار کنید نظام اسلامی از بی عدالتی باید مبرا باشد

 • علیرضا تبریزی

  متاسفانه شما ازعنوان کننده مطالب دروغین
  بدتر عمل کردید که بیکباره تمام عرایضم را نیمه تمام محو کردید، متشکرم از زحماتتون

 • ناشناس

  فقط یه چیزی یادگرفتیدومدام تکرارمیکنیدبازنشستگان عزیز
  باباکم دروغ بگیداگه بازنسته عزیز
  بودکه این همه حقشوپایمال نمیکردین
  از خدا بترسین حقوقی که بازنسته میگیره خرج ۵روز زندگیش میشه واقعن شما پیش خودتون چه فکری میکنید

 • عباس

  شما واقعا خوشتان میاد که این همه توهین فحش و چیزهای دیگه که اصلا فکرش رو نمکنید برایتان نوشته میشه پس به این نتیجه خودتان رسیدید که پوستتان خیلی کلفت شده همه این صحبتهای بازنشسته ها رو نادیده گرفتید فقط خدا شما رو هدایت کنه

 • حسین

  فقط حرف مفت

 • ناشناس

  هم شما که مسخره بازی می‌کنید الکی اخبار دروغ بخش میکنید هم اون مسولین بی شرف که دائما دروغ میگن خیلی کثافتین آخه چرا دروغ میگید کجا حقوق بازنشستگان زیاد شده که ما خودمون خبر نداریم چرا این خبر رو نمی نویسید که دولت آشکارا از جیب مردم و بازنشستگان دزدی میکنه کجای دنیا از ی بازنشسته دو جا حق بیمه بی خاصیت و بی مصرف کم میشه ما که هر ماه نسبت به ماه قبل داریم کمتر حقوق می گیریم هر جا هم مراجعه می کنیم کسی پاسخ گو نیست آخه کثافتا چرا اینقدر اخبار دروغ تحویل مردم میدید مسخره ها

 • ناشناس

  ایا کلاس ضمن خدمت دروغ ۱۵۰ ساعتی برای بازنشستگان فرهنگی نمیگذارند جهت همسان سازی سازی یا رتبه بندی چون بچها سوال میکنند فرمول دورغ رانمیدانیم حداقل در منزل پیش بچها ونوه هاکم نیاریم جواب دروغ شاخدار تحویلشان دهیم ممنون (راهنمایی)برای کلاس ضمن خدمت

 • ناشناس

  مردم درگیر فقرند اینا تو فکر رائیند

 • ع

  کامنت را بخوانید شرم بر شما چطور آسوده می‌خوابید

 • محمد

  ظاهرا هیچ راهی برایمان باقی نگذاشته اند جز اینکه سر پیری بیاییم و در خیابان داد بزنیم . چرا نمیخواهید شخصیت کسانی را که 30 سال با صداقت کار کرده اند را نگاه دارید؟ میذانم اگر به خیابان هم بیاییم با ما بهتر از جانبازان جنک برخورد نخواهیدکرد اما بخدا همه راهها را برویمان بسته اید و ما شرمنده اهل و عیال هستیم .

 • ناشناس

  بدتر از ترکی شما هستید که هر روز دروغ های این ها را با اخبار زرد گزارش می کنید و سوهان روح و روان بازنشسته ها هستید .

 • ناشناس

  باسلام.چراکسی یه درداز این ملت دوانمیکنه..من الان حقوق مادرم رونصف کردن ودارن میدن به ناخواهریم که معلوم نیست طلاق گرفته یانه..معلوم نیست چندتاشناسنامه گرفته براگول زدن بیمه..الان من اگه چندروز کمک خرج مادرم نباشم بااین چوس حقوق چه جوری زندگی بکنه..این عدالت.این عدل.این انصاف تواین مملکت..چراکسی یه ذره وجدان نداره درک بکنه حال ماهارو..این چه قانونیه که یه زن چندسال بسوز وبسازه بعدم یکی بعدازعیش ونوشش پاشه بره حقوقشونصف کنن وبدن به یکی دیگه..ناموسن یه رسیدگی بکنین.والامتم دیگه زاییدم زیراین همه خرج ومخارج..جان عزیزتون یه رسیدگی بکنین..

 • بازنشسته تامین اجتماعی کشور

  جناب آقای کارنامه با سلام و احترام و خسته نباشید حضرت عالی راجع افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی که بیش از ۳۰ سال انجام وظیفه نموده اند و امروز ۸ میلیون تومان دریافت می کنند صحبت نشده ما پیرمردها هم قبول دارم که بیمه پردازی کم بوده اما باید عرض کنم که دفتر و دستک دست شرکت یا کارخانجات بوده حتی کارگران را اجازه ورود به بایگانی پرونده‌های بیمه گذار نمیدهند لذا اگر بیمه پردازی کم بوده دست خودشان بوده و هست بله اگر کسی پارتی داشته باشد عاقبت خوبی هم خواهد داشت والسلام ممنونم خسته نباشید

صفحه اول روزنامه ها