یارانه شب عید کی واریز می‌شود؟ + زمان واریز یارانه اسفند ماه ۱۴۰۱

صفحه اقتصاد در این مطلب توضیحاتی درباره اینکه یارانه شب عید کی واریز می‌شود؟ + زمان واریز یارانه اسفند ماه 1401 پرداخته است. 

یارانه شب عید کی واریز می‌شود؟ + زمان واریز یارانه اسفند ماه 1401

صفحه اقتصاد در این مطلب توضیحاتی درباره اینکه یارانه شب عید کی واریز می‌شود؟ + زمان واریز یارانه اسفند ماه 1401 پرداخته است.
آخرین یارانه سال جاری طبق روال ماه‌های قبل در تاریخ 20 تا 22 اسفند ماه واریز می‌شود. مگر اینکه دولت تغییری در زمان واریز یارانه‌ها اعمال کند.

یارانه اسفند ماه چقدر است؟ یارانه اسفند ماه 1401 کی واریز میشود؟ عیدی دولت کی واریز میشود؟ زمان دقیق واریز یارانه اسفند ماه کی است؟ یارانه شب عید کی واریز میشود؟

زمان واریز یارانه شب عید کی است؟

آیا امسال دولت به مردم یارانه شب عید میدهد؟ مبلغ دقیق یارانه اسفند ماه چقدر است؟ یارانه اسفند ماه برای کدام افراد واریز میشود؟

مبلغ دقیق یارانه اسفند ماه چقدر است؟

کدام افراد می توانند یارانه اسفند ماه را دریافت کنند؟ آیا یارانه ادامه دارد؟ تاریخ دقیق یارانه اسفند کی است؟
به گزارش صفحه اقتصاد، یارانه نقدی 300 و 400 هزار تومانی، بیستم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود و انتظار می‌رود که یارانه اسفند ماه هم در همین بازه زمانی واریز شود.
البته ممکن است با توجه به اینکه در استانه سال نو قرار داریم، دولت یارانه اسفند ماه را زودتر به حساب سرپرستان خانوار واریز کند. اما این تنها یک گمانه است و هنوز هیچ کدام از مقامات دولتی توضیحی درباره زمان واریز یارانه اسفند ماه اعلام نکرده‌اند.

از طرف دیگر، مبلغ یارانه اسفند ماه مانند ماه‌های گذشته برای سه دهک اول درآمدی، 400 هزار تومان و برای دهک چهارم تا نهم، 300 هزار تومان است. یارانه اسفند ماه هم بدون هیچ گونه تغییری واریز می‌شود.

یارانه برخی خانوارها حذف می‌شود؟

واریز یارانه بهمن ماه، با انتقادات زیادی همراه بود. یک عده از یارانه‌بگیران اعلام کردند که یارانه دریافتی آنها کاهش یافته است و دسته دوم افرادی بودند که هیچ یارانه‌ای به حساب آنها واریز نشده بود.

پیگیری‌های تجارت‌نیوز از سازمان هدفمندی یارانه‌ها نشان می‌دهد که یارانه هیچ خانواری حذف نشده است و دلیل عدم واریز یارانه‌ها، مشکل سیستم بانکی بوده است.

بانک مهر ایران یکی از بانک‌هایی است که بیشترین شکایت واریز نشدن یارانه را داشت. اپراتور این بانک در پاسخ به تجارت‌نیوز گفته بود که یارانه نهایتا تا تاریخ 25 بهمن ماه واریز می‌شود. اما هنوز برخی از یارانه‌بگیران می‌گویند که یارانه آنها واریز نشده است و این مشکل مربوط به بسیاری از بانک‌هاست.

حالا یارانه‌بگیران نگران هستند که اسفند ماه هم یارانه آنها واریز نشود و یا با تاخیر واریز شود. آن هم در حالی که هیچ مقام مسئولی درباره علت واریز نشدن و یا واریز با تاخیر یارانه توضیح دقیقی نداده است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان