جزئیات طرح جوانی جمعیت و عادی ویژه فروش ریسپکت۲ اعلام شد

شرکت بهمن موتور در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، محصول ریسپکت۲ به صورت نقدی به فروش می‌رساند. این طرح مختص مادرانی است که فرزند دوم یا بعدی آنها پس از تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ متولد شده باشد.

جزئیات طرح جوانی جمعیت و عادی ویژه فروش ریسپکت۲ اعلام شد
صفحه اقتصاد -

این طرح فروش از ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت آغاز و تا ساعت ۲۴:۰۰ پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ یا زمان اتمام ظرفیت ادامه خواهد داشت.

به گزارش بهمن نیوز، در این نوبت فروش نقدی، خودروی ریسپکت۲ به قیمت یک میلیارد و ۱۵۷ میلیون و ۵۶۳ هزار تومان عرضه می‌شود و ثبت نام از طریق آدرس bahman.iranecar.com امکان پذیر است.

متقاضیانی که طی ۴۸ ماه گذشته از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا و طی ۲۴ ماه گذشته از سایر خودروسازان محصولی دریافت کرده باشند، مجاز به ثبت‌نام نیستند و پلاک فعال انتظامی آنها باید عمری بالاتر از پنج سال داشته باشد. همچنین حداقل سن ۱۸ سال و دارا بودن گواهینامه رانندگی از دیگر شروط این طرح فروش است.

جدول

به همین ترتیب طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده مختص مادرانی است که اعلام تولد فرزند دوم یا بعدی، پس از تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ باشد. بر اساس این اطلاعیه صحت کلیه اطلاعات مندرج بر عهده متقاضی بوده و تبعات احتمالی ناشی از هرگونه تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده، مانند ابطال قرارداد، تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو بر عهده متقاضی خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان