تیم رامسر قهرمان مسابقات والیبال ساحلی قشم شد

رییس اداره ورزش سازمان‌ منطقه آزاد قشم گفت: در پایان رقابت های والیبال ساحلی دو نفره بانوان به مناسبت هفته ملی خلیج فارس با قهرمانی تیم رامسر به کار خود پایان داد.

تیم رامسر قهرمان مسابقات والیبال ساحلی قشم شد
صفحه اقتصاد -

رضا ذاکری با بیان این مطلب، افزود: مسابقات والیبال ساحلی تور آزاد کشور در پارک زیتون قشم با حضور ۱۵ تیم از سراسر کشور برگزار شد و در نهایت با قهرمانی تیم کلینیک پویا رامسر پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، وی ادامه داد: در مرحله نیمه نهایی این مسابقات تیم های محبوب بندرعباس و کلینیک پویا رامسر و هیئت والیبال منطقه آزاد قشم و برنا نیتروژن قشم به مصاف هم رفتند و تیم های هیئت والیبال منطقه آزاد قشم و کلینیک پویا رامسر به فینال مسابقات راه یافتند.

به گفته رییس اداره ورزش سازمان منطقه آزاد قشم؛ در پایان این مسابقات، تیم های کلینیک پویا رامسر، هیات والیبال منطقه آزاد قشم و تیم محبوب بندرعباس به ترتیب جایگاه اول تا سوم را از آن خود کردند.

بنا بر این گزارش رقابت های والیبال ساحلی تور آزاد کشور به مناسبت هفته ملی خلیج فارس به میزبانی منطقه آزاد قشم از ۵ تا ۷ اردیبهشت در زمین ساحلی پارک زیتون برگزار گردید.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان