آخرین خبر از احکام رتبه جدید معلمان | چه خبر از رتبه بندی معلمان؟

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: رتبه بندی معلمان تا پایان سال برای احکام کارگزینی در رتبه جدید معلمان صادر می‌شود.

آخرین خبر از احکام رتبه جدید معلمان | چه خبر از رتبه بندی معلمان؟
صفحه اقتصاد -

علی فرهادی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، در گفت‌وگویی، به دلایل عدم صدور حکم کارگزینی برخی معلمان برای اعمال رتبه جدید پرداخت.

او توضیح داد که روند اعتراضات رتبه‌بندی از مراحل مختلفی تشکیل شده است، از جمله ثبت اطلاعات، رسیدگی به اعتراضات، اعلام نتایج، صدور مجوز تغییر رتبه به استان و صدور حکم کارگزینی معلمان.

فرهادی اظهار کرد: "معلمانی که رتبه جدید خود را در سامانه مشاهده می‌کنند اما حکم کارگزینی برای آنها صادر نشده است، احکام آنها متعاقباً توسط مناطق آموزش و پرورش صادر خواهد شد."

او توضیح داد که پس از اعطای مجوز به استان، مناطق براساس رتبه جدید حکم کارگزینی را صادر می‌کنند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش افزود: "در برخی موارد تغییر رتبه انجام شده اما مجوز آن هنوز صادر نشده است، چون باید پرونده‌ها را به هیئت ممیزه ببریم و در آنجا تأیید کنیم."

وی اظهار کرد: "تا پایان سال احکام کارگزینی برای رتبه جدید معلمان صادر می‌شود، رتبه‌بندی فرایندی ادامه‌دار است و باید معلمان جدید را هم وارد این جریان کرده و رتبه برای آنها صادر کنیم."

منبع: الف
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان

    آخرین اخبار

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان