آخرین خبر از طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت امروز دوشنبه ۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ | از نیروهای شرکتی چه خبر؟

در این خبر به توضیحاتی درباره آخرین خبر از طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت امروز دوشنبه ۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ و نیروهای شرکتی پرداخته شده است.

آخرین خبر از طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت امروز دوشنبه ۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ | از نیروهای شرکتی چه خبر؟
صفحه اقتصاد -

زمان ارسال طرح ساماندهی کارکنان دولت به مجلس احتمالا در هفته جاری خواهد بود.

رامین اناری گفت: امید کارگران این است که در هفته جاری کار تمام شود و با تصویب آن، نگرانی‌ها به پایان برسد.

رامین اناری (نماینده کارگران قراردادی و شرکتی) گفت: طبق گفته‌های نمایندگان مجلس، با اقناع شورای نگهبان، این هفته طرح ساماندهی در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد.

در روزهای اخیر، میثم لطیفی (رئیس سازمان استخدامی کشور) بازهم در مخالفت با طرح ساماندهی سخن گفت و اعلام کرد که اگر بودجه مورد نیاز طرح تامین نشود، امکان اجرای آن نخواهد بود.

اناری با تاکید بر اینکه این اولین بار نیست که رئیس سازمان امور استخدامی با طرح ساماندهی استخدام مخالفت می‌کند، افزود: این مخالفت‌ها نشان از مخالفت دولت با حذف پیمانکاران دارد. این اظهارات موجب ناامیدی میلیون‌ها کارگر سراسر کشور می‌شود و آقای لطیفی باید پاسخگو باشد.

او اضافه کرد: ما از نهادهای نظارتی درخواست داریم به این موضوع توجه کنند؛ هر بار که می‌خواهد اتفاق مبارکی برای کارگران بیفتد، آقای لطیفی ساز مخالفت کوک می‌کند. سوال ما این است که آیا رئیس‌جمهور با حذف پیمانکاران موافق است ولی معاون ایشان مخالف؟به گفته اناری، امید کارگران این است که در هفته جاری کار تمام شود و با تصویب آن، نگرانی‌ها به پایان برسد.

منبع: ایلنا
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • بی نام

  سلام از نمایندگان محترم مجلس انتظار داریم طرح ساماندهی نیروهای پیمانکاری راتصویب و دل هزاران کارگروخانواده آنها را شادترند تاکارگران وخانواده آنها با امید ودیگری به پای صندق بیایند.

 • سمانه راد قصبه

  با سلام خدمت زحمتکشان وحامیان در این عرصه
  فقط یه سوال اگر آقای لطیفی این وضعیت رو داشت باز همین نظر رو داشت

 • ارش

  آخه لطیفی مگه ازخدانمیترسی ،آه نفرین کلی خانواده کارگرپشت سرته ،پدرمن 30سال قراردادی کارکرد،والعان باوجود بازنشستگی به خاطر حقوق کم مجبورهست دوباره بره سرکار

 • مریم

  حرفی که آقای لطیفی میزنه مثل اینه که شهرداری بگه من درخت نمی کارم چون بار مالی دارد، یا ما بگیم نفس نمی کشیم چون زنده بودن بار مالی دارد ، بار مالی دارد که داشته باشد بالاخره برای آبادانی کشور باید هزینه کرد

 • ناشناس

  باتوجه.به درپیش.بودن انتخابات ازدولت میخواهیم.دل.میلیون.ها کارگر وخانوادهای آنهاراشادکند.تا حضور چشمگیرکارگران درپای صندوق.های رای راشاهدباشیم.بایک یاعلی.دیگر.دل.میلیون.هاکارگرراشادکنید

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان

   پیشنهاد صفحه اقتصاد