کارت های همستر کامبت امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

در این مطلب از صفحه اقتصاد درباره کارت های همستر کامبت امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ پرداخته ایم. با ما همراه باشید!

کارت های همستر کامبت امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

منابع خبری در توییتر مطابق انتظار از کارت های دیلی کمبو همستر کامبت امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ پرده برداشتند.

دیلی کمبو در ایردراپ همستر کمبات ابزاری است که روزانه برای کاربران در دسترس قرار می گیرد و با بروزرسانی ۳ کارت ۵ میلیون سکه به موجودی آنها اضافه می شود.

اگر تلگرام دارید و هنوز به جمع کاربران همستر کمبت نپیوسته اید، اینجا کلیک کنید.

کارت های امروز (دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳) همستر

کارت های همستر کامبت در بخش Mine قرار دارند که هر کدام معرف یک ویژگی یا قابلیت هستد. برای فعال‌سازی و در ادامه ارتقای هر یک از این کارت‌ها، باید به میزان درج‌شده در زیر آن امتیاز خرج کنید. فعال‌سازی برخی از کارت‌ها به پیش‌نیازهایی نیاز دارد که این موضوع نیز ذیل همان کارت درج شده است. روی هر کدام از کارت‌ها میزانی به عنوان Profit Per Hour وجود دارد که نشان‌دهنده سود حاصل از این کارت برای شما در هر ساعت است. سود ساعتی حاصل‌شده از همه کارت‌ها را در قسمت بالای صفحه و در بخش Profit Per Hour می‌توانید مشاهده کنید. حتی اگز هیچ‌ فعالیتی هم انجام ندهید و داخل بازی نباشید، این میزان امتیاز در هر ساعت به شما تعلق می‌گیرد. البته در صورتی که بیشتر از ۳ ساعت به بازی سر نزنید، فقط به اندازه سه ساعت امتیاز می‌گیرید.

اگر از نات کوین جا مانده‌اید و حالا یکی از همستربازان قهار (!) هستید، می‌دانید که هر روز این شانس را دارید که ۳ کارت را از میان کارت‌های موجود آپدیت کنید و ۵,۰۰۰,۰۰۰ امتیاز دریافت کنید. به جای آن‌که کارت‌های مختلف را امتحان کنید و ببینید در نهایت کدام سه کارت بلیط برنده شما خواهند بود، این مطلب را دنبال کنید که به‌صورت روزانه کارت‌های مربوط به همان روز را معرفی می‌کنیم. با این مقدمه به سراغ کارت‌های کمبوی امروز بازی همستر کامبت می‌رویم تا ببینیم کدام کارت‌ها می‌توانند ۵ میلیون به دارایی‌های ما اضافه کنند.

کارت های کمبوی امروز همستر

امروز باید سه کارت زیر را پیدا و آن‌ها را آپدیت (یا فعال)‌ کنید:

کارت کمبو همستر ۲۸ خرداد

این کارت‌ها را می‌توانید از بخش‌های زیر فعال کنید:

 1. کارت یک: IT team در بخش PR&Team
 2. کارت دو: Meme coins در بخش Markets
 3. کارت سه: Web3 academy launch در بخش Specials

توجه کنید که هیچ کدام از این ۳ کارت نیاز به دعوت دوستان ندارد و می‌توانید به‌راحتی آن‌ها را ارتقا دهید.

لطفا توجه داشته باشید که اگر کارت‌های خود را پیش از این چندین مرتبه ارتقا داده‌اید، پیش از ارتقای مجدد به هزینه کارت‌ها توجه کنید. چرا که ممکن است مجبور باشید امتیازی بالاتر از ۵ میلیون را صرف ارتقای کارت‌ها کنید تا بتوانید ۵ میلیون امتیاز بگیرید. با این‌همه این مسئله هنوز مشخص نیست که ارزش این کارت‌ها به چه صورتی است و در نهایت چه معیاری برای ایردراپ وجود خواهد داشت. پس با علم به این مسئله، بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ کنید.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد