ماجرا و علت ضرر ۸ میلیون دلاری یک نهنگ چه بود؟

بر اساس داده‌های آن‌چین، یک نهنگ ناشناس پس از کاهش قیمت‌ها، آلت‌ کوین‌های خود را با ضرر زیادی فروخته است.

ماجرا و علت ضرر ۸ میلیون دلاری یک نهنگ چه بود؟
صفحه اقتصاد -

این نهنگ توکن‌های اتریوم (ETH)، اپتیمیسم (OP) و آربیتروم (ARB) خود را به فروش رسانده و در نتیجه آن، متحمل ضرری ۸.۴۳ میلیون دلاری شده است.

از این ضرر، ۶.۴۵ میلیون متعلق به توکن‌های اتریوم، ۹۰۲ هزار دلار متعلق به توکن‌های اپتیمیسم و ۱.۰۸ میلیون دلار مربوط به توکن‌های آربیتروم بوده است.

لوک‌آن‌چین همچنین از انباشت برخی آلت‌کوین‌ها توسط نهنگی دیگر خبر داد. طبق گزارش این پلتفرم، نهنگ مذکور، توکن‌های فانتوم (FTM)، میکر (MKR) و پپه‌ (PEPE) را خریداری کرده است.

این نهنگ ۲۳.۳ میلیون دلار دارایی دارد و پیش از این، ۱.۶۷ میلیون دلار از خرید و فروش توکن‌های FTM به دست آورده است.

این نهنگ در تاریخ ۷ می، ۳.۱۸ میلیون توکن FTM را به ازای ۷۲۶ اتریوم (۲.۲۶ میلیون دلار) خریداری کرد. او همچنین در تاریخ ۲۴ ژانویه ۳.۳۹ میلیون توکن FTM (۱.۱۳ میلیون دلار) را به قیمت هر واحد ۰.۳۳ دلار خرید و در ۱۹ مارس، آن‌ها را به قیمت ۰.۸۳ دلار فروخت که منجر به سود ۱.۶۷ میلیون دلاری برایش شد.

این نهنگ همچنین در ۱۲ می، ۱.۲۵ میلیون دلار برای خرید ۴۶۴ توکن MKR به قیمت هر واحد ۲۶۹۷ دلار خرج کرد و پیش از آن هم در ۳۰ آوریل، ۴۲۸ توکن میکر را به ازای ۳۷۹ اتریوم (۱.۲۲ میلیون دلار) خریداری کرده بود. این نهنگ همچنین در ۸ می، ۵۵۸ هزار دلار را به خرید ۷۰ میلیارد توکن PEPE اختصاص داد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان