شماره ۷پرسپولیس مقابل نامدارترین شماره ۷دنیا!/ ستاره یحیی خودی نشان می دهد؟

همه نگاه‌ها در دیدار پرسپولیس مقابل النصر به شماره هفت آبی‌پوش زوم شده اما در این سمت میدان هم سرخ‌ها مهندس خود را مهیای یکی از حساس‌ترین تقابل‌های خود می‌کنند.

شماره ۷پرسپولیس مقابل نامدارترین شماره ۷دنیا!/
ستاره یحیی خودی نشان می دهد؟
صفحه اقتصاد -

سروش رفیعی در فصل گذشته یکی از عوامل تاثیرگذار پرسپولیس در مسیر قهرمانی بود. شماره هفت پرسپولیس از زمان بازگشت به ترکیب سرخ‌ها به عنوان مهره‌ای قابل اتکا در میانه میدان برای این تیم نقش مهندسی را ایفا کرد که آنها را در مسیر بردهای پیاپی قرار داده و در نهایت نیز به هدفی که دنبال می‌کردند دست یافتند.

رفیعی که با تغییر دیدگاه یحیی گل محمدی از بازی با دو هافبک دفاعی در ابتدای سال ۱۴۰۲ و تقابل با مس رفسنجان به ترکیب پرسپولیس بازگشته بود و توانست در ادامه بازی‌ها جایگاه فیکس خود را در کنار میلاد سرلک حفظ کند، تا زمان بازی هفته سوم مقابل ذوب آهن که یک اشتباه ناخواسته را مرتکب شد، این پست را برای خود حفظ کرد. اما در بازی با فولاد او جای خود را به مسعود ریگی داد تا این تیم بار دیگر با دو هافبک دفاعی فیزیکی کار را دنبال کند.

اکنون اما در لیگ قهرمانان شرایط شاید کمی متفاوت پیش برود؛ انتظار اینکه یحیی گل محمدی به صورت ناگهانی بار دیگر دست به تغییر ترکیب خود زده و سروش را به عنوان بازیکن فیسک به ترکیب بازگرداند شاید یک احتمال خیلی دور و کم محسوب شود اما جریان بازی را می‌توان به شکلی پیش بینی کرد که او فرصت تقابل با شماره هفت النصری‌ها را به دست بیاورد.

کریس رونالدو قطعا نامدارترین شماره هفتی است که تاکنون پا به استادیوم آزادی گذاشته است و بی دلیل هم نیست که تمام نگاه‌ها از جنبه‌های مختلف طی روزهای اخیر متوجه نام CR7 بوده است. با این حال باید دید که سروش رفیعی در صورت دستیابی به فرصت در این بازی قادر خواهد بود یک روز تاریخی برای خود مقابل رقیب نامدار شکل دهد یا خیر.

به نظر شما در این تقابل سی آر سون آبی‌پوش موفق خواهد بود یا وارث پیراهن علی پروین؟

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها