اولین فروشگاه فرانچایزی شهروند در رودهن افتتاح شد

مدیرعامل شرکت شهروند از شروع به کار اولین فروشگاه فرانچایزی شهروند و شناسایی املاک مناسب برای راه‌اندازی فروشگاه‌های جدید خبر داد.

 اولین فروشگاه فرانچایزی شهروند در رودهن افتتاح شد
صفحه اقتصاد -

داود قربانیان مدیرعامل شرکت شهروند در گفت‌وگو با خبرنگار شهر اظهار کرد: درراستای توسعه هایپری و فرانچایزی فروشگاه‌های شهروند از تمامی صاحبان ملک، مشاورین املاک و شهروندان دعوت می‌شود اماکنی که برای راه‌اندازی فروشگاه های جدید شهروند گزینه مناسبی هستند معرفی تا در صورت عقد قرارداد، جایزه ارزنده‌ای دریافت کنند.

مدیرعامل شرکت شهروند با بیان اینکه در نیمه دوم سال ۱۴۰۱، هشت فروشگاه جدید و در سال گذشته نیز ۱۲ فروشگاه دیگر به بهره‌برداری رسید، افزود: امروز شاهد شروع به کار اولین شعبه فرانچایزی شهروند در رودهن هستیم.

 داود قربانیان با اشاره به شکل‌گیری معاونت توسعه فروشگاهی شرکت شهروند و تمرکز بر توسعه فیزیکی در سال گذشته ادامه داد: در این مدت با بازنگری و کوتاه‌کردن فرآیندهای انعقاد قرارداد سعی کردیم تا زمینه‌های مشارکت با صاحبان ملک را افزایش داده و با سهولت بیشتری شعب جدید را راه‌اندازی کنیم، شروع به کار اولین شعبه فرانچایزی شهروند ماحصل این اقدامات و شروع خوبی برای توسعه فرانچایزی و هایپری این مجموعه است.

وی درخصوص شرایط اخذ نمایندگی فروشگاه های شهروند گفت: تأمین ملک و نیروی انسانی برعهده فرانچایزگیرنده است و با استفاده از برند شهروند، تأمین و عرضه کالا و نظارت بر نحوه خدمات‌رسانی به مشتریان شعبه‌های جدید صورت می‌گیرد.

به گفته قربانیان متقاضیان جهت شرکت در فراخوان معرفی ملک می‌توانند از طریق بخش مشارکت در سایت شهروند به آدرس shahrvand.ir و یا با شماره ۲۳۶۲۱۵۷۹ پیشنهادات خود را با معاونت توسعه فروشگاهی شرکت شهروند به صورت مستقیم مطرح کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان