مدارس هرمزگان فردا یکشنبه ۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ تعطیل است؟

در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس هرمزگان فردا یکشنبه ۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس هرمزگان یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ پرداخته شده است.

مدارس هرمزگان فردا یکشنبه ۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ تعطیل است؟
صفحه اقتصاد -

جزئیات تعطیلی احتمالی مدارس استان هرمزگان در این مطلب پرداخته شده است، با ما همراه باشید. 

والدین و دانش آموزان گرامی براساس اخبار غیر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس هرمزگان به علت بارش ها، فردا یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳، لذا در صورت تعطیلی مدارس توسط استانداری این استان، این پست بروزرسانی می شود. 

در صورتی که دولت فردا یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ را تعطیل اعلام کرد در این پست بروزرسانی می شود.

کارشناس پیش بینی اداره‌کل هواشناسی هرمزگان گفت: طی امروز (شنبه) در نقاطی از استان به ‌یژه ارتفاعات ناپایداری جوی پیش‌بینی می‌شود که احتمال تقویت نقطه‌ای این سامانه بارشی و رخداد تگرگ دور از انتظار نیست.

مجتبی حمزه‌نژاد روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در ساعات بعد از ظهر امروز (شنبه) در مناطق شمالی، مرکزی، پاره‌ای از مناطق شرقی و غربی و ارتفاعات استان به‌ویژه رگبار باران، رعدوبرق و تندباد لحظه ای پیش‌بینی می‌شود.

وی بیان کرد: پیش‌بینی این ناپایداری جوی تا اواسط هفته جاری طی ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات استان هرمزگان به صورت رگبار باران، رعد وبرق و تند باد لحظه‌ای است.

کارشناس هواشناسی هرمزگان اظهار کرد: طی این مدت باتوجه به سیلابی بودن مسیل‌ها و رودخانه‌های فصلی توصیه می‌شود از قرارگیری در حریم و بستر رودخانه‌های فصلی خودداری شود و از رفت و آمدهای غیرضروری برون شهری و روستایی نیز دوری شود.

حمزه‌نژاد یادآور شد: تا اواسط هفته جاری در ساعات ابتدایی صبح در سواحل و جزایر استان مه صبحگاهی و کاهش موقتی دید افقی پیش‌بینی می‌شودو دریا نیز طی امروز و فردا نسبت آرام و شرایط جهت ترددهای دریایی مساعد خواهد بود.

وی گفت: به لحاظ دمایی نیز، به‌تدریج تا اواسط هفته آینده، افزایش نسبی دمای بیشینه پیش‌بینی می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان