مدارس کرمان فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس کرمان چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس کرمان فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس فردا کرمان چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ پرداخته شده است.

مدارس کرمان فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس کرمان چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس کرمان چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا یا تعطیلات نوروز و ... تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

به منظور بهره‌مندی هرچه بیشتر معلمان و دانش آموزان از فیوضات معنوی سومین شب از شب‌های احیا (شب بیست‌وسوم ماه مبارک رمضان)، فردا چهارشنبه پانزدهم فروردین، فعالیت آموزشی مدارس ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود.

ساعت شروع به کار ادارات نیز، فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ساعت ۹ صبح خواهد بود.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی کامل مدارس فردا استان کرمان چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ اعلام نشده است. 

وضعیت هوا در روز ۱۵ فروردین در استان کرمان

اداره‌کل هواشناسی کرمان برای فردا (چهارشنبه) و پنجشنبه این هفته، افزایش ناپایداری‌های جوی به‌صورت افزایش ابر، رگبار باران، رعد و برق و بارش تگرگ در مناطق مستعد و نیز وزش تندبادهای لحظه‌ای را پیش‌بینی کرد.

در اطلاعیه روز سه‌شنبه اداره کل هواشناسی کرمان آمده است: بارش‌های روزهای آینده بیشتر در مناطق مرکزی، نیمه غربی و شمالی استان خواهد بود.

طبق این اطلاعیه، در سامانه مذکور بیشینه بارش‌ها در چهارشنبه‌شب و روز پنجشنبه در مناطق مرکزی و برخی مناطق شمالی خواهد بود، بنابراین جاری شدن روان‌آب و طغیان رودخانه‌های فصلی در این مناطق دور از انتظار نیست.

در این اطلاعیه تاکید شده، از روز جمعه تا روز یکشنبه نیز جوی به‌نسبت آرام و پایدار در اغلب مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

براساس اعلام مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان کرمان، طبق بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی امروز سه‌شنبه به جز برخی مناطق مرکزی و جنوب‌غربی که رگبار باران را خواهیم داشت در سایر مناطق جوی به‌نسبت آرام و پایدار مورد انتظار است.

همچنین بر اساس این گزاشر صبح امروز (سه شنبه) لاله زار در شهرستان بردسیر با منفی ۲ درجه سردترین و روز گذشته ریگان با ۳۱ درجه گرم‌ترین نقطه استان ثبت شدند.

دمای شهر کرمان امروز صبح در سردترین ساعت ۶ درجه بود که پیش بینی می شود در گرم‌ترین ساعت به ۲۱ درجه برسد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان