پیش بینی وضعیت آب و هوا قزوین فردا سه شنبه ۷ فروردین ماه ۱۴۰۳ | قزوینی ها بخوانند

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی وضعیت آب و هوا قزوین فردا سه شنبه ۷ فروردین ماه ۱۴۰۳ پرداخته شده است.

پیش بینی وضعیت آب و هوا قزوین فردا سه شنبه ۷ فروردین ماه ۱۴۰۳ | قزوینی ها بخوانند
صفحه اقتصاد -

کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین بارش باران همراه با وزش بادهای لحظه ای شدید را پدیده غالب جوی روز دوشنبه استان خواهد بود.

مریم بهروزی روز دوشنبه اظهار کرد: براساس آخرین نقشه های پیش یابی و تصاویر ماهواره ای، سامانه بارشی که از شب گذشته وارد استان شد به تناوب بارندگی، وزش بادهای لحظه ای و برای برخی مناطق ریزش تگرگ را به همراه داشت و از عصر امروز نیز منطقه را به تدریج ترک خواهد کرد.

وی ادامه داد: برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری پدیده غالب جوی استان وزش بادهای به نسبت شدید غربی، به ویژه برای مناطق غربی استان پیش بینی می شود.

به گفته وی، برای روز چهارشنبه و در پاره ای از مناطق استان قزوین بارش های رگباری را خواهیم داشت.

این کارشناس هواشناسی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در فصل بهار هستیم تشکیل ابرهای همرفتی، ناپایداری ها را به صورت محلی را شدت می بخشد.

بهروزی بیشترین میزان بارش ها در استان از شب گذشته تا بامداد امروز را مربوط به شهر سیردان، مرکز بخش طارم سفلی با ۹ میلی متر و در شهر قزوین نیز هشت میلی متر اعلام کرد و افزود: در شبانه روز گذشته آوج با سه و رازمیان در بخش رودبار الموت غربی با ۲۴ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب خنک ترین و گرمترین مناطق استان بودند و دمای هوای قزوین نیز طی این مدت ۹ تا ۱۹ درجه سانتیگراد بالای صفر در نوسان بود.​

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان