مدارس زنجان فردا شنبه ۱۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس زنجان شنبه ۱۹ اسفند ماه ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس زنجان فردا شنبه ۱۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس زنجان شنبه ۱۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

مدارس زنجان فردا شنبه ۱۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس زنجان شنبه ۱۹ اسفند ماه ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس زنجان شنبه ۱۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس زنجان فردا شنبه اعلام نشده است. 

کارشناس مسوول پیش‌بینی و مدیریت بحران هواشناسی استان زنجان گفت: سامانه بارشی که از بامداد امروز وارد استان شده و فعالیت خود را با بارش های باران و برف آغاز کرده است تا یکشنبه هفته آینده به تناوب و با شدت و ضعف فعال خواهد بود.

حسین سلطانی افزود: از بعدازظهر امروز سرعت وزش باد افزایش می یابد و به حد نسبتا شدید می رسد همچنین به دلیل گرمتر شدن هوا احتمال وقوع رعد و برق نیز در برخی نقاط استان وجود دارد.

وی یادآور شد: بارش برف و وزش باد در گردنه های استان موجب وقوع کولاک خواهد شد که به همین علت هشدار سطح زرد هواشناسی صادر شده است و بر این اساس هم استانی ها از سفرهای غیرضروری و به خصوص تردد در مسیرهای کوهستانی پرهیز کنند.

سلطانی گفت: تا روز یکشنبه هفته آینده نوسانات دمایی قابل ملاحظه ای در استان نخواهیم داشت و از نیمه دوم هفته دمای هوا افزایش می یابد.

وی دمای فعلی شهر زنجان را چهار درجه بیان کرد و گفت‌: این میزان دما نسبت به روز گذشته در همین ساعت یک درجه افزایش دارد.

این کارشناس با اشاره به میزان نوسان دمای شهرهای استان، گفت: طی شبانه روز گذشته کمینه و بیشینه دمای زنجان صفر و ۱۳ درجه، ابهر چهار و ۱۳ درجه، خرمدره ۲ و ۱۲ درجه، آب‌بر ۱۱ و ۲۰ درجه، قیدار صفر و ۱۰ درجه، سلطانیه منفی ۲ و ۱۱ درجه و ماهنشان ۶ و ۱۵ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

استان زنجان از ۵۷ ایستگاه هواشناسی برخوردار است که کارشناسان حرفه‌ای در چهار باب از این ایستگاه‌ها به صورت شبانه روز و در چهار ایستگاه دیگر طی ۱۲ ساعت مستقر هستند.

داده‌های وضعیت جوی در مابقی ایستگاه‌های استان نیز به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان