مدارس اصفهان فردا سه شنبه ۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس اصفهان سه شنبه ۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس اصفهان فردا سه شنبه ۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس اصفهان سه شنبه ۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

مدارس اصفهان فردا سه شنبه ۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس اصفهان سه شنبه ۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس اصفهان سه شنبه ۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس اصفهان فردا سه شنبه ۲۲ اسفندماه اعلام نشده است. 

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان اظهار داشت: دمای هوای بیشتر مناطق استان در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت.

اداره کل هواشناسی اصفهان نیز با صدور هشدار زرد از فعالیت سامانه بارشی از اوایل وقت روز دوشنبه تا اواخر وقت همان روز خبر داد و پیش بینی کرد که با فعال شدن این شرایط، بارش برف و باران، مناطق شمالی و نیمه جنوبی استان را فرامی‌گیرد.

بر اساس هشدارهای مرکز پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور، رنگ زرد برای آگاهی بخشی، رنگ نارنجی برای حفظ آمادگی و رنگ قرمز برای اقدام است.

هواشناسی اصفهان نیز امروز با صدور اطلاعیه‌ای از فعالیت سامانه بارشی و بارش باران و برف، وزش باد شدید موقت، رُخداد مه و کولاک برف موقت در ارتفاعات برفگیر و کاهش دید و نوسانات دما در روزهای یاد شده در همه مناطق بویژه شمال، غرب و مرکز استان خبر داد.

بر اساس این گزارش، احتمال لغزندگی سطح محورها، آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان آب، مه، وزش باد شدید، یخزدگی سطح جاده‌ها در نواحی سردسیر، لغزندگی و کاهش دید در راه‌های کوهستانی و گردنه‌ها وجود دارد.

در این اطلاعیه به هموطنان توصیه شده است تا ضمن پرهیز از سفرهای غیرضروری، از توقف در بستر و حاشیه رودخانه‌ها، کوه‌نوردی و جابه‌جایی عشایر کوچ‌رو خودداری کنند و احتیاط لازم را هنگام عبور از گردنه‌ها به خرج دهند و تجهیزات زمستانی همراه داشته و دستگاه‌های اجرایی و امدادی از جمله راهداری نیز برای برفروبی در گردنه‌ها و جاده‌ها و نقاط سردسیر و پاکسازی دهانه پل‌ها، لایروبی کانال‌ها و آب‌روها آماده باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان