مدارس همدان فردا شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس همدان شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس همدان فردا شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس همدان شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

مدارس همدان فردا شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس همدان شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس همدان فردا شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس همدان فردا شنبه اعلام نشده است. 

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از فعالیت دو سامانه بارشی نسبتا سرد طی هفته آینده در استان همدان خبر داد.

محمدحسن باقری‌شکیب با اعلام هشدار هواشناسی سطح زرد برای استان همدان در هفته آینده اظهار کرد: با توجه به آخرین خروجی مدل‌های پیش‌یابی هواشناسی با فعالیت دو سامانه بارشی نسبتا سرد ابتدا طی ساعتی از شنبه شب تا صبح دوشنبه و سپس طی ساعتی از سه‌شنبه شب تا ظهر پنجشنبه بارش‌هایی را عمدتاً به شکل برف در اکثر نقاط استان خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه به علت بارش برف و باران لغزندگی معابر و احتمال اختلال در تردد وسایل نقلیه به ویژه در گردنه‌های استان وجود خواهد داشت، افزود: از روز یکشنبه کاهش محسوس دمای روزانه در استان پیش‌بینی می‌شود و صبح دوشنبه تا پایان هفته دمای کمینه در برخی از نقاط استان تا منفی ۸ درجه خواهد رسید.

وی گفت: همدان، اسدآباد، بهار، تویسرکان، رزن، درگزین(کرفس)، شیرین‌سو، کبودرآهنگ(گل‌تپه)، ملایر و نهاوند مناطقی است که این سامانه‌های بارشی آنها را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

باقری‌شکیب با بیان اینکه با توجه به آخرین خروجی مدل‌های پیش‌یابی هواشناسی طی امروز و فردا آسمان استان صاف تا قسمتی ابری خواهد بود، خاطرنشان کرد: از نظر تغییرات دمایی، دمای روزانه به تدریج و تا اوایل هفته آینده افزایش داشته و دو تا سه درجه افزایش دما را تا روز شنبه در سطح استان داریم.

وی یادآور شد: دمای کمینه تغییر محسوسی نداشته است و از روز یکشنبه هفته آینده به بعد با کاهش محسوس دما در استان مواجه خواهیم شد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان