مدارس فردا چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس فردا چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

مدارس فردا چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه اعلام نشده است. 

سازمان هواشناسی کشور از بارش باران و وزش باد طی امروز در نواحی جنوب شرق خبر داد و اعلام کرد که از بعدازظهر چهارشنبه سامانه بارشی از شمال غرب وارد کشور شده و در شمال‌غرب و غرب کشور سبب بارش خواهد شد.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، امروز سه شنبه ۲۴ بهمن در شرق هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و دریای عمان، رگبار و رعد و برق گاهی وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود. در سایر نقاط کشور تا روز چهارشنبه جوی آرام خواهیم داشت.

از بعد از ظهر چهارشنبه سامانه بارشی از شمال غرب وارد کشور شده و در شمال غرب و غرب کشور سبب بارش خواهد شد.

پنجشنبه با تقویت این سامانه در جنوب غرب کشور، دامنه‌های زاگرس مرکزی، شمال فارس، دامنه‌های البرز مرکزی و غرب سواحل دریای خزر، بارش همراه با کاهش محسوس دما پیش بینی می‌شود. بیشینه بارش در روز پنجشنبه در استان‌های کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، ارتفاعات شمال شرق خوزستان، چهار محال و بختیاری و نیمه جنوبی استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل خواهد بود.

جمعه با ادامه فعالیت این سامانه علاوه بر مناطق ذکر شده در مرکز کشور نیمه شمالی بوشهر و فارس دامنه‌های البرز شرقی شمال شرق کشور و سواحل دریای خزر نیز بارش رخ می‌دهد. بارش در ارتفاعات و نقاط سردسیر به صورت برف و در جنوب و جنوب غرب کشور رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهد بود.

شنبه فعالیت این سامانه در شمال غرب غرب، دامنه‌های البرز سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور ادامه خواهد داشت. همچنین شنبه در استان فارس، مناطقی از کرمان، خراسان جنوبی و جنوب خراسان رضوی رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

سازمان هواشناسی هشدار داد که پنجشنبه و جمعه خلیج فارس مواج است.

سازمان هواشناسی وضعیت جوی امروز پایتخت را کمی ابری تا نیمه ابری و غبار محلی به تدریج افزایش ابر گاهی وزش باد ملایم پیش بینی کرد. بیشینه دمای تهران امروز ۱۸ و کمینه دما ۸ درجه خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان