مدارس البرز و کرج فردا دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس البرز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه مدارس البرز و کرج فردا دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ و تعطیلی مدارس البرز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

مدارس البرز و کرج فردا دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس البرز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲
صفحه اقتصاد -

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس البرز و کرج دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس البرز و کرج فردا اعلام نشده است. 

مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: مطابق با هشدار سطح نارنجی شماره ۲۸ برای ارتفاعات و جاده‌های کوهستانی، خطر سقوط بهمن و ریزش سنگ و لغزندگی سطح جاده وجود دارد.

مدیرکل هواشناسی استان البرز با اشاره به آخرین پیش بینی وضعیت هواشناسی، گفت: سقوط بهمن و ریزش سنگ در جاده ها دور از انتظار نیست.

آرش بهاروند احمدی، مدیرکل هواشناسی استان البرز، دز خصوص پیش بینی آب و هوای استان البرز در بازه زمانی ۱۴ الی ۱۸ بهمن ماه، گفت: طبق بررسی کارشناسان هواشناسی تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از استقرار جو نسبتا پایدار تا دوشنبه در منطقه البرز مرکزی است.

مدیرکل هواشناسی استان البرز اضافه کرد: به موجب آن مه رقیق و یخبندان صبحگاهی، بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید و ماندگاری هوای سرد در استان مورد انتظار است.

این مقام مسؤول ادامه داد: طی این مدت مطابق با هشدار سطح نارنجی شماره ۲۸ برای ارتفاعات و جاده‌های کوهستانی، خطر سقوط بهمن و ریزش سنگ و لغزندگی سطح جاده وجود دارد.

بهاروند احمدی تصریح کرد: روز سه شنبه با گذر موج ناپایدار ضعیف و کم دامنه از منطقه، بارش‌های خفیف و پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان