فوری | سرکرده باند آدم ربایی توسط پلیس مانه و سملقان بازداشت شد

در این خبر به توضیحاتی درباره بازداشت سرکرده باند آدم ربایی توسط پلیس مانه و سملقان پرداخته شده است.

فوری | سرکرده باند آدم ربایی توسط پلیس مانه و سملقان بازداشت شد
صفحه اقتصاد -

فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از دستگیری سرکرده باند آدم ربایی که در استان گلستان اقدام به ربایش یک پسر نوجوان ۱۷ ساله کرده بودند، توسط پلیس آگاهی شهرستان خبر داد. 

سرهنگ مهدی مهران‌فر اظهارکرد: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه سرکرده باند ربایش یک پسر نوجوان ۱۷ ساله در استان گلستان در حال حاضر در سطح شهرستان مانه و سملقان حضور دارد، بلافاصله رسیدگی به موضوع با جدیت در دستور کار قرار گرفت. 

وی با اشاره به اینکه این فرد با سرعت عمل ماموران شناسایی و بلافاصله دستگیر شد، افزود: متهم در بازجویی‌های بعمل آمده به ربودن یک نوجوان ۱۷ ساله به همراه ۳ نفر دیگر از همدستانش در استان گلستان اعتراف کرد و در نتیجه برای انجام اقدامات قانونی به پلیس آگاهی استان گلستان تحویل داده شد. 

به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان، فرمانده انتظامی شهرستان مانه وسملقان با اشاره به اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است، خاطرنشان کرد: پلیس با قدرت در مقابل هرگونه بی‌نظمی و هنجارشکنی خواهد ایستاد و انتظار می‌رود تا مردم عزیز در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند. 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان

    آخرین اخبار

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان