آیا یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ مدارس مشهد تعطیل است؟ + تعطیلی مدارس مشهد

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه آیا یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ مدارس مشهد تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس مشهد پرداخته شده است.

آیا یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ مدارس مشهد تعطیل است؟ + تعطیلی مدارس مشهد
صفحه اقتصاد -

برای بسیاری از والدین و دانش آموزان این سوال پیش آمده است که آیا فردا یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ مدارس مشهد و شهرهای استان خراسان رضوی به علت بارش شدید برف تعطیل است یا خیر؟

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: فعالیت برخی از مدارس استان خراسان رضوی در نوبت صبح و عصر فردا، یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ غیر حضوری شد.

حسین محمدزاده گنج اظهار کرد: به علت برودت هوا، بارش برف و لغزندگی سطح معابر، فردا یکشنبه ۱۵ بهمن ماه، فعالیت آموزشی مدارس ابتدایی شهرستان‌های گلبهار و چناران در نوبت صبح و عصر به صورت غیر حضوری است.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی ادامه داد: همچنین فعالیت آموزشی مدارس ابتدایی در شهرستان‌های طرقبه شاندیز و کدکن تربت حیدریه در نوبت صبح به صورت غیر حضوری و از طریق پیام رسان شاد برگزار خواهد شد.

وی افزود: مهدهای کودک، پیش دبستانی‌ها، مدارس استثنایی و فعالیت مراکز جامع سنجش آموزش و توانبخشی مناطق و شهرستان‌های یاد شده تعطیل هستند.

آیا فردا یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ مدارس مشهد تعطیل است؟

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوا امشب، چهاردهم بهمن در نقاط مختلف استان تا منفی ۱۰ درجه کاهش پیدا می‌کند که این کاهش دما در مناطق سردسیر محسوس‌تر خواهد بود.

به نقل از روابط عمومی مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان، زهرا آهنگرزاده با بیان اینکه مشهدی امشب_شنبه چهاردهم بهمن_ سردترین شب سال را پشت سر می‌گذرانند، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته بارش برف و باران کل خراسان‌رضوی را فرا گرفت و بیشتر نقاط استان را سفیدپوش کرد.

وی ادامه داد: شهرستان قوچان با ۱۷ سانتیمتر بیشترین بارش برف در خراسان‌رضوی را داشته است و کلانشهر مشهد نیز میانگین ۱۵ سانتیمتر برف را به ثبت رساند.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان‌رضوی تصریح کرد: سامانه بارشی به تدریج از استان خارج خواهد شد و بارش‌های پراکنده برف عصر امروز در برخی از مناطق شمالی خواهد بارید.

زهرا آهنگرزاده عنوان کرد: مه‌گرفتگی از دیگر پیامدهای کاهش دما در خراسان رضوی است که در شامگاه و بامداد امروز و فردا محورهای مواصلاتی شمال و غرب خراسان‌رضوی را دربر می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: با خارج شدن سامانه بارشی از استان به تدریج از اواخر وقت فردا دمای روزانه افزایش می‌یابد.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان‌رضوی بیان کرد: در شبانه روز گذشته، ریوش با منفی هفت و خواف با ۱۲ درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و خنک‌ترین شهرستان‌های استان بوده‌اند و طی همین مدت کلانشهر مشهد نوسانات دمایی منفی ۲ تا سه درجه را به ثبت رسانده است.

زهرا آهنگرزاده اضافه کرد: دمای فعلی مشهد یک درجه است که طبق تحلیل نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی، امروز بین منفی پنج تا چهار درجه در نوسان خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان