فوری | فعالیت مدارس این شهرها با ۱.۵ ساعت تاخیر آغاز می‌شود

مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام گفت: به علت بارش برف، یخبندان و لغزندگی معابر با موافقت استاندار فعالیت تمامی مقاطع تحصیلی در شهرستان های شمالی استان در نوبت صبح با یک ساعت و نیم تاخیر آغاز می شود.

فوری | فعالیت مدارس این شهرها با ۱.۵ ساعت تاخیر آغاز می‌شود
صفحه اقتصاد -

مجید بیگلریان اظهار کرد: با توجه به ورود سامانه بارشی با هسته سرد به استان ایلام و ادامه روند بارش ها تا پایان امشب و همچنین گزارش هواشناسی مبنی بر احتمال کاهش دما به صفر درجه سانتگیراد، یخ زدگی معابر فعالیت کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان های شما استان با یک ساعت و نیم تاخیر آغاز می شود.

وی افزود: با توجه به هماهنگی انجام شده با اعضای ستاد مدیریت بحران استان فعالیت مدارس کلیه مقاطع تحصیلی در نوبت صبح شهرستان های ایلام، ایوان، چوار، چرداول، هلیلان، ملکشاهی و سیروان و همچنین بخش میمه از توابع شهرستان دهلران از ساعت 9:30 دقیقه صبح آغاز خواهد شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام تصریح کرد: با توجه به اعلام راهداری و حمل و نقل جاده ای، کلیه راه های استان باز است و عوامل راهداری در گردنه ها و راه های کوهستانی استان مستقر هستند و اگر بارش ها ادامه داشته باشد نسبت به پاکسازی و پاشیدن نمک و ماسه در این مسیرها در راستای تسهیل در تردد رانندگان اقدام لازم را انجام خواهند داد.

بیگلریان یادآور شد: در سطح شهر ایلام نیز کلیه نیروهای شهرداری پای کار هستند و امید است که مشکل خاصی در این زمینه ایجاد نشود.

سامانه بارشی که از روز جمعه وارد استان ایلام شده فردا صبح به تدریج تضعیف و از آسمان استان خارج می شود اما برودت هوا تا روز سه شنبه ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان