فناوری

در دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تعدادی از نمایندگان مردم چه گذشت؟

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با تعدادی از نمایندگان مردم بر تسریع در انجام پروژه توسعه ارتباطات روستاها تاکید کرد و پیگیری نمایندگان مردم را برای خود فرصت مغتنمی دانست.

به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات، در ادامه دیدارهای دوره ای عیسی زارع پور وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات با نمایندگان مردم، امروز (دوشنبه 5 دی ماه) با حسن همتی نماینده مردم شاهین دژ و تکاب، حسین حاتمی نماینده مردم خداآفرین، کلیبر، هوراند و اهر و هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور، شهرفیروزه و زبرجان دیدار کرد.
وزیر ارتباطات در این دیدارها با اشاره به ادامه پروژه توسعه ارتباطات در روستاها و تلاش وزارت ارتباطات برای تسریع در اجرای آن، تاکید کرد: حتی با عدم پیگیری نمایندگان مردم ما وظیفه خود می دانیم که مشکل ارتباطی همه روستاهای بالای 20 خانوار کشور را حل کنیم.
زارع پور تصریح کرد:  دیدار و پیگیری مطالبات مردم از طرف نمایندگان برای ما فرصت مغتنمی است.
وی درباره حضور فقط یک اپراتور در روستاها نیز افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده در هر منطقه و روستا فقط یک اپراتور حضور پیدا می کند و به دلیل رومینگ رایگانی که بین اپراتورها در این نقاط  وجود دارد، مردم این مناطق با هر سیمکارتی می توانند از سرویس ها و خدمات ارائه شده اپراتورها استفاده کنند و هیچ محدویت اپراتوری وجود ندارد.
زارع پور در این دیدارها برای پیگیری بهتر وضعیت ارتباطات در روستاها در حضور نمایندگان این مناطق با فرماندار شاهین دژ و دهیاران 2 روستا از این شهرستان تماس گرفت.
همچنین دو روستا از شهرستان نیشابور، روستاهایی بودند که وزیر ارتباطات با دهیاران این روستاها در حضور نماینده آنان تماس گرفت و وضعیت پوشش اینترنت پرسرعت را در این روستاها جویا شد.
نمایندگان حاضر در این جلسات نیز مسائلی درباره فعالیت شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی، ارتباطات روستاهای صعب العبور، تقویت زیرساخت های ارتباطی در مناطق مرزی و توسعه ادارات پستی مطرح کردند.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا