مالیات

تمدید مهلت بخشودگی جرائم مالیاتی در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد اعلام کرد: زمان بخشودگی جرائم مالیاتی مودیان این استان تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد.
به گزارش صفحه اقتصاد، میلاد فرخان اظهار داشت که اشخاص حقیقی و حقوقی کهگیلویه و بویراحمد تا پایان اردیبهشت ماه مهلت دارند تا نسبت به ارائه درخواست بخشودگی جرائم مالیاتی خود اقدام کنند.
وی تصریح کرد: طرح بخشودگی جرائم مالیاتی مودیان در راستای تکریم حقوق فعالان اقتصادی و حمایت از تولید با دستور رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور از دهه فجر سال گذشته تا پایان اسفند ماه اجرا شد و این طرح برای آن دسته از مودیان که موفق به استفاده از مزایای این بخشنامه نشدند، اینک تمدید شده است .

فرخان عنوان کرد: در قالب این طرح برای حمایت از مراکز کسب و کار و رونق تولید، اشخاص حقیقی تا۲ میلیارد ریال و اشخاص حقوقی تا سه میلیارد ریال مشمول بخشودگی جرائم مالیاتی می شوند.

وی بیان کرد :بهمن و اسفند سال ۱۴۰۱ تعداد پرشماری از مودیان مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد با پرداخت اصل بدهی خود، مشمول بخشودگی ۱۰۰درصدی جرائم مالیاتی شدند.

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: در سال جاری که به عنوان مهار تورم و رشد تولید نامگذاری شده حمایت از مراکز کسب و کار اولویت ادارات امور مالیاتی استان است.

فرخان تاکید کرد: تمدید بخشودگی جرائم مالیاتی در جهت حل مشکلات فعالان اقتصادی گام ارزنده ای در راستای تحقق منوبات مقام معظم رهبری است.

منبع: ایرنا

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا