نفت و انرژی

سعید صادقی مدیرعامل جدید پتروشیمی امیرکبیر کیست؟

صفحه اقتصاد– در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه سعید صادقی مدیرعامل جدید شرکت پتروشیمی امیرکبیر کیست؟ پرداخته شده است.

مدیرعامل بانک رفاه، طی حکمی دکتر سعید صادقی را به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر منصوب کرد.
بر اساس اطلاعات؛ روز پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ معارفه دکتر صادقی انجام شده و وی رسماً کار خود را در این پتروشیمی آغاز کرده است.

دکتر صادقی از مدیران انقلابی بوده و امید می‌رود با حضور وی، روند شرکت رو به رشد و با رضایتمندی کارکنان همراه باشد.

آئین معارفه مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر با حضور تعدادی از اعضای هیأت مدیره، مدیران و روسای این شرکت برگزار شد. در این آیین ضمن تقدیر از زحمات یدالله مصدقی‌فرد، طی حکمی از سوی اسماعیل للگانی مدیرعامل بانک رفاه، سعید صادقی به عنوان مدیرعامل جدید پتروشیمی امیرکبیر معرفی شد.

بیوگرافی سعید صادقی مدیرعامل جدید پتروشیمی امیرکبیر

صادقی سابقه عضویت در هیات مدیره شرکت پتروشیمی آریاساسول، رییس هیات مدیره شرکت بازرگانی بانک رفاه، عضو هیات مدیره و قائم مقام هلدینگ بهساز بانک ملت، عضو هیات مدیره شرکت ایران ترمودژ، معاون امور حقوقی و قراردادهای هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و دبیر کمیسیون معاملات، معاون امورحقوقی و قراردادهای شرکت نفت و گاز سپانیر، معاون امور حقوقی و امورقراردادهای هلدینگ شستان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را در کارنامه خود دارد. شرکت پتروشیمی امیرکبیر در سایت چهار منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی استان خوزستان واقع شده و 52 درصد از سهام آن در اختیار هلدینگ توسعه سرمایه رفاه متعلق به بانک رفاه کارگران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
میلاد منجزی

مریر ۶۰۰ی نمیخوایم، نمیخوایم

دکمه بازگشت به بالا