نفت و انرژی

آیا دولت برای افزایش قیمت بنزین برنامه دارد؟ 

صفحه اقتصاد– در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه آیا دولت برای افزایش قیمت بنزین برنامه دارد؟ پرداخته شده است.
اوجی، وزیر نفت با تاکید بر اینکه کارت‌های سوخت جایگاه‌ها جمع‌آوری نشده است، گفت: هیچ‌گونه برنامه افزایش قیمت بنزین در دستور کار وزارت نفت و دولت نیست.
داشتن درآمد دلاری همواره یکی از خواسته‌های اصلی هر فردی بوده و در روزهای اخیر نیز شاهد افزایش تعداد کسانی که به این درآمد رسیده‌اند هستیم. با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، بیشتر افراد فعالیتشان را در این بازار افزایش داده‌اند که آمارها هم نشان دهنده جایگاه مهم ارز دیجیتال در میزان فعالیت و افزایش درآمد دلاری آن‌ها می‌باشد. لینک بزرگترین سایت ایرانی برای فعالیت در این بازار و کسب درآمد دلاری، در پایین قرار داده شده است.
جواد اوجی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران گفت: هیچ‌گونه برنامه افزایش قیمت بنزین در دستور کار وزارت نفت و دولت نیست، مردم به شایعات توجهی نکنند.

وی در رابطه با استفاده از کارت سوخت هوشمند تصریح کرد: در بودجه سال ۱۴۰۲، مجلس وزارت نفت را مکلف کرده که خودروها از طریق کارت سوخت خود، سوختگیری کنند.

وزیر نفت خاطرنشان کرد: ۲۹ میلیون خودرو در کشور دارای کارت سوخت هستند و تهیه و تنظیم کارت سوخت طی یک ماه انجام‌می‌گیرد. مردم زمانی که به جایگاه سوخت مراجعه می‌کنند از کارت سوخت شخصی استفاده کنند.

اوجی با تاکید بر اینکه کارت‌های سوخت جایگاه‌ها جمع‌آوری نشده مطرح کرد: تعداد کارت های سوخت جایگاه ها کم شده است. کارت های سوخت جایگاه ها به این‌منظور است که اگر کسی کارت خود را گم کرده از کارت سوخت جایگاه که حالت اضطراری دارد، استفاده کند.

۲ میلیارد و۲۰۰ میلیون دلار پروژه در استان خوزستان افتتاح می شود
وزیر نفت در ادامه با یادآوری سفر رییس جمهور و هیات دولت به استان خوزستان در روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت، گفت: در جریان این سفر ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار پروژه در استان خوزستان افتتاح خواهد شد.

به گفته اوجی، از مهمترین پروژه های وزارت نفت در این سفر، افتتاح و بهره برداری کارخانه گاز و گاز مایع ۳۲۰۰ است، که مرحله نخست آن، روزانه ظرفیت ۲۵۰ میلیون فوت مکعب گازهای مشعل میادین غرب کارون را خواهد داشت.

منبع: بازار

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا