بیمه و تامین اجتماعی

پیام رئیس كل بیمه مركزی به مناسبت آغاز دهه مبارك فجر سال ۱۴۰۱

رئیس كل بیمه مركزی به مناسبت آغاز دهه مبارك فجر سال ۱۴۰۱ پیامی صادر کرد.

به گزارش صفحه اقتصاد، متن پیام به شرح زیر است:

به نام پروردگار یگانه
انقلاب ما انفجار نور بود      «امام خمینی (ره)»

شکست ظلمت و بارش نور بر سرزمین شب زده از آن نقاط عطف تاریخی است که هیچگاه از حافظه خوبان و شب ستیزان پاک نخواهد شد. باور آنچه که در آن ده روز اتفاق افتاد شاید آسان نباشد اما یک دهه مقدس شهادت می دهد آنچه را که کمال ظلمت را به تمام فجر پیوند زد.
در همان روزگار هم مردان و زنان اطمینان آور و امنیت آفرین صنعت بیمه، دوشادوش حق طلبان و مجاهدان راه خدا کنار دیگر حق طلبان و آزاداندیشان، نبرد کردند تا در این فجر صادق، سهمی داشته باشند.
امروز، زمان تجدید پیمان با آرمان معمار کبیر انقلاب و آنانی است که به باطل، پشت کردند و حقیقت را چون گوهری گرانسنگ به سینه فشردند. اینک زمان پاسداری از حریمی است که همچون هدیه ای الهی به امت اسلامی ما عطا شده و هر یک به نوبت خود از حرمت آن مراقبت خواهیم کرد.
ماموریت مهم سکانداران، متولیان، سیاستگذاران و خادمان ملت در بخش های گوناگون اقتصادی؛ به خصوص صنعت بیمه؛ صیانت از دستاوردهای گذشته و حرکت شتابنده در مسیر توسعه ای است که در بستر خدمت بی منت، تقویت زیرساخت ها، بهره مندی از دانش روز، تکیه بر نیروهای جوان و فناور و بالاخره نگاه ویژه به اسناد بالا دستی و چشم انداز دهه پیشرفت و عدالت، شکل می گیرد.
دهه فجر انقلاب اسلامی و شکوه آن را به روح پرفتوح امام راحل، مقام معظم رهبری، مسئولان خدوم و مردم شریف و ظلم ستیز ایران _ به خصوص یاران و همراهان صنعت بیمه_ تبریک و تهنیت گفته و استمرار نظام عدالت محور جمهوری اسلامی ایران را از درگاه پروردگار یگانه خواستارم.

مجید بهزادپور

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا