بیمه و تامین اجتماعی

صفحه اقتصاد بررسی می کند:
سید محمدرضا حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کیست؟

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره سوابق و مسئولیت های سید محمدرضا حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. حجت‌ الله عبدالملکی ، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حکمی سید محمدرضا حسینی را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد.

لازم به بیان است پیش از این، سید محمدرضا حسینی عهده دار مسئولیت مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات بنیاد مستضعفان بوده است (از شهریور ماه سال 1398 شمسی)

از جمله دیگر سوابق حرفه ای و مدیریتی وی می توان به مشاور رئیس و مدیر کل حوزه ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) (در دوران مدیرت پرویز فتاح)، مشاور رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در امور ویژه ، مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی وزارت رفاه و تامین اجتماعی، معاون اجرایی پژوهشگاه فرهنگ و معارف، مدیر برنامه ریزی راهبردی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و همچنین رئیس شورای فرهنگی وزارت رفاه و تامین اجتماعی اشاره کرد. او از جمله گزینه های مدنظر برای تصدی استانداری خراسان شمالی در دولت سیزدهم جمهوری اسلامی ایران بود!

در انتها درباره وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران بد نیست بدانید این وزارتخانه پس از تصویب مجلس شورای اسلامی در ۸ تیر ماه سال ۱۳۹۰ شمسی و تصویب شورای نگهبان در ۱۲ تیر ماه سال 1390 شمسی، در راستای طرح کوچک‌ سازی دولت با ادغام سه وزارت رفاه و تامین اجتماعی، کار و امور اجتماعی و تعاون تشکیل شد.

از ۳ شهریور ماه سال ۱۴۰۰ شمسی، حجت‌ الله عبدالملکی مسئولیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را بر عهده دارد.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا