بیمه و تامین اجتماعی

حضور سازمان تأمین‌اجتماعی در نمایشگاه قرآن

سازمان تأمین‌اجتماعی با برپایی چندین میز خدمت در نمایشگاه قرآن، ضمن معرفی برنامه‌ها و اقدامات فرهنگی و قرآنی این سازمان، انواع خدمات و مشاوره بیمه‌ای و درمانی را نیز به بازدیدکنندگان این نمایشگاه ارائه می‌کند.

به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، این سازمان با حضور و مشارکت در سی‌امین نمایشگاه قرآن که در محل مصلی امام خمینی (ره) تهران در حال برگزاری است، ضمن برپایی چندین میز خدمت درمانی و بیمه‌ای با حضور پزشک، پرستار، کارشناس تغذیه و کارشناسان درمانی و بیمه‌ای، به ارائه خدمات درمانی و مشاوره به بازدیدکنندگان این نمایشگاه پرداخته و پاسخگوی سوالات آنان است.

معرفی طرح‌های بیمه‌ای ویژه سازمان تأمین‌اجتماعی و سایر دستاوردهای این سازمان، به‌ویژه طرح بیمه دانشجویی و طرح بیمه زنان خانه‌دار به بازدیدکنندگان و راهنمایی علاقمندان برای ثبت‌نام در طرح‌های نوین بیمه‌ای تأمین‌اجتماعی، از دیگر فعالیت‌های غرفه سازمان تأمین‌اجتماعی در نمایشگاه قرآن است.

در این غرفه همچنین نحوه ثبت‌نام و استفاده از برنامه‌ها و سامانه‌های الکترونیک  سازمان تأمین‌اجتماعی شامل سامانه خدمات غیرحضوری، سامانه مرکز ارتباطات مردمی و نیز برنامه کاربردی (اپلیکیشن) “تأمین من” به مراجعه‌کنندگان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه، آموزش داده می‌شود.

گفتنی است سازمان تأمین‌اجتماعی تاکنون 24 دوره مسابقات سراسری قرآن کریم برگزار کرده که آخرین دوره آن در اسفند ماه سال گذشته با حضور و مشارکت فعال کارکنان بخش‌های بیمه‌ای، درمانی، اقتصادی و شرکت‌های تابعه این سازمان و اعضای خانواده آنان برگزار شد. این مسابقات در رشته‌های قرائت، ترتیل، حفظ ۵، ۱۰ و ۲۰ جزء و کل قرآن کریم، اذان، مفاهیم و نهج‌البلاغه برگزار شد و حدود ۸ هزار نفر در ۳ مرحله مقدماتی، نهایی و بین‌دستگاهی در این مسابقات شرکت کردند.

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ فروردین‌ ماه در مصلای امام خمینی (ره) تهران برپا شده و تا ۲۶ فروردین ماه ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ است.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا